Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisfiamnak beadass...

Másfél éves kisfiamnak beadassam a H1N1 oltást? A családban rajta kívül már mindenki megkapta.

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

az én kisfiam 15 hónapos lesz decemberbe és én beadattam neki.semmi baja nem volt tőle.nagy dilema de szerintem ez csaak egy oltás és inkább ez mint a kórház.


14,5 hónapos baba anyukája

2009. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az én kislányom is másfél éves és 2hete lett beoltatva!Semmi baja nem lett tőle,nyugodtan oltasd be!
2009. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Mindenféleképpen és minnél hamarabb. Csak egy oltás és nem kórház és tüdőgyulladás, stb....
2009. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam is másfél éves. hatalmas a dilemmám. szívem szerint beoltatnám, de a gyerekorvos és édesanyám (ántsz-nél járványügyes), nővérem (kutatóbiológus) szerint ne tegyem. fogalmam sincs mi lenne a helyes. komolyan. hetek óta csak ezen agyalok. mi külföldre költöztünk, itt még nincs járvány, szóval mi is csak a jövő héten oltatjuk be magunkat.
2009. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
lehet lepontoztok,de a férjem orvos,és nem engedi hogy beoltassam a manót,mert higanytartalmu a szuri,ami a felnött szervezet talán megbírkózik vele,de egy gyerekében kárt tehet pár év mulva,sajna erről nem beszélnek,mert el kell adni az oltóanyagot.
2009. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Ne oltasd be, van sok doki ismerősünk és mindneki azt mondja,hogy ne.Nem lett letesztelve rendesen.Ráadásul mikor kijött először azt mondták,hogy a terhes nőket és a kisgyerekeket nem lehet beoltatni,3 napra rá meg már azt mondták,hogy mégis biztonságos...na perszeeee...Lehet most még nincsen baja tőle,de később elhet.És a szövődményxe legtöbbször a betegségnek a tüdőgyuszi,az ellen kaptak védőoltást,tehát a h1n1 ellen inkább ne...
2009. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó előttinek:

Én se oltatom be a lányom, de ha a férjed orvos, akkor érdemes lenne elolvasnia, hogy mi van az oltóanyagban:

A vakcina tartalmaz thiomersalt konzerváló adalékként, ennek a szerves higanyvegyületnek a bomlásterméke ugyanis az etil-higany, ami a szervezetben nem raktározódik, 7 napon belül a széklettel kiürül.

Ez a higany nem gázos.

2009. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sokat segítettek!

De sajnos ugyanott vagyok, ahonnan elindultam... Oltassam vagy ne oltassam? Majd még agyalok rajta...

2009. nov. 29. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!