Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha januárban adattam be a...

Ha januárban adattam be a H1N1 védőoltást akkor meddig vagyok védett? Beadassam megint?

Figyelt kérdés
Nekem akarok beteg lenni.Pláne h elkapja tőlem a 16 hósom.
2010. dec. 22. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Szerintem erre egy igazán mérvadó választ a háziorvosod tudna adni, mi itt sajna nem. Hívd fel holnap hogy mi legyen kell, nem kell. Bocs nem akarlak megbántani de azért mégiscsak jobban képzett mint mi.

Egyébként attól függ mennyire mutálódott a törzs.

De ha csak abból indulsz ki a sima influenzát is minden évben be kell adatni...

2010. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi .Lehet megkérdem inkább.Én eddig életemben először tavaly adattam be ilyen fajta védő oltást,eddig sosem.
2010. dec. 22. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg 1 évig vagy védett.


Valamiért a lányom onkológusa kézzel-lábbal tiltakozik az oltás ellen! Még nekünk se ajánlotta, pedig nekünk nem kemózták szét az immunrendszerünket.


Csak szólok, hogy hiába emlegetnek még mindig pandémiát, a WHO visszavonta a világjárványra figyelmeztetést.

2010. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondják újra itt a H1N1 vírus:(
2010. dec. 22. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hó rémlik, hogy annak idején azt mondták, ha beadatjuk, akkor a baba is 6 hónapig védett lesz. De persze az immunrendszer valamennyire emlékszik. Nem feltétlen lesz világjárvány, de gondolom senki sem szeretné elkapni, még ha csak 10-en lennének az országban betegek, hogy a közé a 10 közé tartozzon. Mivel ugye tavaly is olyan szélsőséges volt, hogy kit mennyire betegített meg a vírus. Én is gondolkodom az oltáson.
2010. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 évig ad védettséget,nekem ezt mondta a háziorvos.
2010. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!