Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ette a babátok azt...

Mikortól ette a babátok azt amit ti?

Figyelt kérdés
A kislányom most lesz egy éves.De még mindent pépesítek neki,ha csak villával töröm össze kilöki a szájából.Én még mindig külön főzök neki,viszont van egy barátnőm egy idősek a babáink,de ő már azt adja neki amit ők esznek,pl. borsólevest,pörköltet stb.És azt is pépesítés nélkül.Azt mondta nekem ,hogy ne pépesítsem a kajáját ,mert nem fog megtanulni rágni. Ti hogy csináljátok?
2010. jan. 6. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

11 hónapos korától adom neki azt,amit mi eszünk.

Csak akkor főzök külön,ha mégis olyat eszünk,amit neki még nem adnék.

Vannak olyan ételek,amit pépesítek,vagyis amit főzeléknek adok,azt pépesítem.

De levesbe már csak villával vágom össze kisebb darabokra a húst,zöldséget

2010. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is 11 hónaposan kezdtem,de csak először heti 1,2 alkalommal.hogy szokja.most egy éves.akkor főzök neki külön ha olyat eszünk amit nem adok neki,tejjel készült,vagy bab,vagy nagyon fűszeres,pl csülök,vagy füstölt dolgok.már én sem pépesítek,csak összetöröm villával,vagy kicsire várom.nekem is nehezen kapott rá a darabos ételre,de a kifli,kenyérszeletek evése nálunk sokat segített,hogy hogy rágjon.belejön abba is.
2010. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!