Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok meddig vett mindent...

A babátok meddig vett mindent a szájába és ette meg, rágta meg?

Figyelt kérdés

A fiam 1 éves, de mindent, amit csak talál-bekap és megeszi:(((

Legyen ez szösz, haj, bármi, amit a földön kiszúr, egyébként is mindent rág. A keménylapú könyvét is szétrágta, a játékait is egyfolytában rágja.

Szerintem már nem kellene, hogy mindent bekapjon és az legyen a legfontosabb számára, hogy szétrágja, de a párom szerint ez normális.

Kinek van igaza?


2009. dec. 23. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, hogy kinek van igaza,de az én 11 hónaposom is pontosan ilyen.Már mondtam,hogy teszek egy szűrőt a szájába,hogy időnként kitisztítsam.eszméletlen.bogarak,kenyérmorzsa,szösz,bármi ami pici.de már azt elértem,hogy amikor mondom neki hogy nem hami,fujj,akkor kitolja a nyelvével,és meg is mutatja mi van a szájába,na de mi van ha nem látom?szóval ezen e legyen vita.
2009. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én babám 12,5 hónapos, egy ismerősöm babája 15,5. Ő azt mondta, hogy nagyjából 13 hónapos kora óta nem rág annyit a bébije, és nem vesz mindent a szájába. Én is észrevettem egyébként, hogy egyre kevesebb dolgot töm a szájába a babám. Kb 2 hete még szöszöket húztam elő a szájából, most már ez annyira nem jellemző.

Gondolom nálatok is csökkenni fog.

2009. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az en kislanyom is ezt csinalja. Barmit talal a foldon legyen az haj, szosz, kenyermorzsa fogja meg a ket kis ujjaval es teszi a szajaba. A virag foldet is 2-szer megette:)Aztan jon oda hozzam es nyitja ki a szajat es mondja, hogy AAAA...Takarit o heyettunk:)

11 hos baba anyuja. Udv.

2009. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én már olyan ideges vagyok. Nem érti, hogy nem szabad megenni, folyamatosan mondom pedig neki.

Naponta 6x legalább porszívózom, de akkor is talál mindig valamit.

Félek, nehogy bélcsavarodást kapjon.

2009. dec. 23. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Az en 11 hos lanyom is ezt csinalja mar en sem tudom, hogy mit csinaljak. Mar o is evett viragfoldet :), morzsat, mindenfela szoszt stb. szoval mindent amit megtalal megeszik majd csak kinovo valahogy. O is odajon es kinyitja szajat ha kerdezem es mutatja, hogy mi van benne.
2009. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 16 hós fiam még mindig mindent megrág:)
2009. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Addig amig nem értette meg hogy nem :)

hát kb 1éves koráig mindet megkostolt, szájához tett,de mikro már ránéztem,tudtahoyg nem jó,így leszokottés havmit a szájába tette előtte rámnézett!!

2009. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!