Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor babátok átállt a...

Amikor babátok átállt a "felnőtt ételekre" (azt ette amit Ti) azt hogyan kell elképzelni? Kóstoltatni kell?

Figyelt kérdés
Gondolom nem a rántott hússal kezdtétek.Hogyan fogjak hozzá?Mivel kezdjem?Babám 11hós
2010. júl. 27. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Levesek, főzelékek, ezekből is szedtem ki, amikor elkészült, nem volt benne annyi fűszer, mint a mienkben, utána még ízelítettem a mi adagunkkon.

Lassan kaphat, ha eddig nem adtál neki tésztát is.

2010. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én midnhárom gyerekemnek 3.5 hónap körül adtam levesben főtt zöldségeket,pipimájjal,villával összetörve. Annyit,amennyit megettek. Majd fokozatosan a többi ételt is. 6 hó után már darabosabban. 8-9 hónapos korukban már a szárazbabom kívűl,azt ették amit a család többi tagja.
2010. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy igazán a felnőtt kaják adásába mi is 11 hónapos korában vágtunk bele.Addig csak max főtt husit,húslevest kapott,onnéttól pici sülthúst is,sültkrumplit,meg mindenféléléket persze ami nem csipős,és nem nagyon fűszeres.Eleinte kis falatkákat evett,inkább kóstoltatás szinten,mostanra 15 hónapos korára jutottunk el oda hogy egy egész étkezést merek neki adni a mi kajánkból.
2010. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kb. 11 hónapos korától érdekelte a lányomat az, hogy mit esznek a szülei. Így amiből csak lehetett mindig, hagytam, had kóstolgasson kedvére. 12 hónaposan már nem volt hajlandó megenni a pépesített főzelékeket, így áttértünk a mi ételeinkre. Igaz eleinte azért igyekeztem olyanokat főzni, amiket ő is megehet, könnyebben ehet, bár eleinte a főzelékeket nem volt hajlandó megenni. Inkább a sült, főtt húsokat, köreteket kedvelte. No meg a leveseket. Bármilyent.
2010. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!