Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit evett aznap babátok,...

Mit evett aznap babátok, amikor szerintetek a legkevesebbet ette?

Figyelt kérdés
Lányom 14 hós,és elég rossz evő.Volt olyan nap,amikor pár falat pogácsával,és egy üveg gyümölcsös bébiétellel,némi joghurttal elszaladozott. adok neki Vitacolan-szirupot,de az étvágyát az se hozta meg:(
2010. okt. 14. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen pontosan emlékszem az ilyen esetekre, de kb.: reggel 70-80 ml tápszer (junior ital), délelőtt semmi, még folyadék sem. Ebédre kb. fél üveg bébiétel mennyiségnek megfelelő főzelék, amit Én kotyvasztottam. Plusz pár korty víz. Uzsira fél krémtúró, a kisebb adagos doboz fele. Vacsira egy kiflicsücsök, meg uzsitól estig kevéske gyümölcslé. Lefekvés előtt 1 deci junior ital. Én ezt kevésnek találtam. Szerencsére, fényévente egyszer fordul elő ilyesmi. :-)
2010. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan nem emlékszem. Fogzás alkalmával volt olyan hét hogy szinte alig evett. Esetleg 1 banán, 1-2 joghurt. Ilyenek.
2010. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kislányom sem valami jó evő, de alapesetben valamicskét eszik.

Mikor lázas akkor nem tud enni. Tavaly télen volt olyan, hogy egész nap egy falatot sem evett, de szó szerint, csak ivott. Aztán másnap 3 db háztartási keksz, 4 kocka főtt krumpli.

2010. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos, és beteg most.Reggel ivott egy deci tejitalt, majd evett egy joghurtot.Ebédre főzeléket nem evett,ivott egy deci tejitalt.Délután evett egy krémtúrót,este egy deci tejitalt.Tehát három deci tejital, egy joghurt,egy krémtúró.
2010. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kedves anyukák!


látom nem vagyok egyedül a problémával!

kislányom 20 hónapos és 3-4 napja alig eszik.

ma reggeli:egy medve sajt és egy joghurt,ebéd:töltött káposzta töltelékéből kb.10 falat,délután:2 kis nápolyi.eddig ennyi.inni azt mindig iszik eleget.

estére csináltam tejbegrízt.mert ugye a foga miatt csinálja (már a 20.) hát ugye a grízt meg nem kell rágni.

remélem meg fogja enni.


etetéseknél mindig görcsbe rándul a gyomrom,mert tudom hogy nem eszik.és ezt képes még egy hétig is csinálni.


egyébként se nagy evő.én is adok neki vitacolant ,de nekünk se használ az étvágyára.azt mondták 2 éveskor alatt nem lehet mást adni neki.



24N

2010. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a béres csepp hozott nagy változást. Azóta kis beles lett. Azt 10 kiló fölött lehet adni. És még az immunrendszernek is jót tesz.
2010. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!