Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor adott a babájának 4...

Ki mikor adott a babájának 4 hónaposaknak való bébikajcsit? Mivel kezdtétek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
4 hónaposan. Először próbálkoztam saját készítésű alma, banán, őszibarack. Ebből csak az őszit ették, de mivel pont szezon vége volt, így nem tudtam már csinálni nekik. Ezért is vettem üvegeset, de az már nem kellett nekik. Próbálkoztam utána a zöldségekkel, abból meg csak az üvegeset ették meg és csak a sárgarépát. Azóta már szinte mindent, de a kezdet nem volt egyszerű. (egyébként megették az enyémet is, de csakis ha bébisárgarépából csináltam, azt meg nem tudtam beszerezni többet. Anyósoméknak annyi volt, hogy úgy 1 hétig tudtam belőle adni nekik főzeléket)
2010. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hónaposan. Először nálunk is saját készítésűt evett, almát, banánt és körtét. Őszibarack nem volt, így abból üvegeset kapott, de nem ízlett neki, azóta nem próbáltuk (3 hete). Majd sütöttem neki sütőtököt, jelenleg az a kedvence. A répát nem szereti semmilyen formában, a krumplit eszi egyenlőre almával.
2010. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van tejed, szerintem nem kell 4 hónaposan kaját adni a babának. Elég 6 hónaposan. Azt mondják, hogy a korai kajára szoktatás később ételallergiát okozhat. Még szinte ki sem alakult az emésztőrendszere rendesen, és máris új dolgokat kellene megemésztenie.
2010. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És az miért baj, ha épp hogy kialakult, de már emésztenie is kell? A szív épp hogy kialakul, de már ver, az összes többi szervünk is. Az emésztőrendszernek is ez a dolga, ha már kialakult, akkor "dolgoznia" is kell. CSak az a lényeg, hogy ne terheljük túl, ezért kell fokozatosan bevezetni az új ételeket.
2010. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!