Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány foktól szoktatok harisnyá...

Hány foktól szoktatok harisnyát vagy 2 réteget adni ( 13 hós kisgyerek) alulra?

Figyelt kérdés
Hogy azért ne fázzon fel.
ma 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Kintre én már most is adok harisnyát a majdnem 3 évesre. Csak nyilván nem bundás nadrággal.
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Kintre? Bentre? Bentre en nem szoktam, kintre meg ma pl mar kapott, hideg volt reggel.
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bentre soha nem adok harisnyát.

Kintre meg kb ilyen időben mint ma volt(3 fok volt nálunk reggel) de csak ha gyalog megyünk valahova.

Ma pl autóval mentünk orvoshoz, így nem kapott harisnyát csak egy vastagabb nadrágot

ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
3 éves, ovis. Két nadrágban ment ma már oviba, majd leveszi a melegítőt, ha bemennek az udvarról. Amúgy nincs ,,fok", kinézek reggel az udvarra, és megállapítom :D 15 fok körül amúgy általában 2 réteget kap alulra.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 babyboom567 ***** válasza:
Sosem hordott harisnyát. 2nadrágot adtam rá.
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Kb 2 hete van a 10 hónaposomon harisnya+vékony nadrág (leggings), mert a zoknit nem hajlandó elvilesni és mezítláb azért már panel 2. emeleten is hideg van.


Ha magán hagyná már a zoknit akkor melegítő nadrágban lenne és kintre is csak 15 fok alatt kapna 2 réteget.

ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem adok rá harisnyát. Vagy melegítőt kap zoknival vagy átmeneti overált, az alá vékony leggingset.
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!