Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan éltek babával 45nm...

Hogyan éltek babával 45nm vagy ennél kisebb lakásban?

Figyelt kérdés

Nekünk 44 nm a lakás, 1,5 szoba, ebből a nappali és a konyha gyakorlatilag egy légtér. A fürdőszoba a babaszobából nyílik. Mi a nappaliban alszunk.

Ha alszik a gyerek azért nem tudok ssemmit csinálni, ha ébren van akkor azért. Semminek nincsen helye, kész kupi a lakás.


7,5 hós lányom mióta mászik, folyton talál valami veszélyeset, mert nem tudok mindig mindent elrakni előle, hisz nincs hely. Lassan úgy érzem megőrülök ebben a kis lakásban.

Ráadásul első emeleten lakunk, a babakocsit meg lent tároljuk. Ahoz hoyg lejussunk sétálni félórás előkészületek kellenek. Szörnyű.


Ti hogy vagytok ezzel?


2010. jan. 5. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50nm-es stúdiólakásban lakunk.Nagynak tűnik,mert minden helyiség egyben van.Igazából csak úgy férünk el,hogy az egész lakás egy nagy babszoba.Mégsem mondhatom a kislányomnak,hogy neked ez se lesz,meg az se lesz,mert nem fér el.Etetőszék a konyhában,játszószőnyegek,játékok a nappaliban,kiságy a hálóban...
2010. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
...ja és mi is az emeleten lakunk,szóval először lecipelem a babakocsit,majd már felöltöztetve a babát.Addig csak remélni tudom,hogy a babakocsit nem tolja el senki.Nagyon sok macera.Már alig várom a nyarat,könnyű sportkocsi,egy kis ruhácska nos irány kifelé.
2010. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi négyen lakunk 39 nm2-en,de nincsenek ilyen problémáim.

2 kisfiam van,a gyerekszobában van emeleteságy,kiságy,szekrények,de így is tudnak ott játszani,mert elég nagy a hely.

Persze én is szeretnék majd 1x nagyobb lakást,de csak azért,hogy a fiúknak legyen külön szobájuk,és hogy legyen egy normális konyhám,ahol le tudunk ülni,most csak egy átjáró főzőfülkém van,az előszoba és a gyerekszoba között.


Mi 4 emeletes házban lakunk a 4.emeleten,de nem költöznék lejjebb:)

2010. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóképpen vagyunk veletek,kedves kérdező.Akár szomszédok is lehetnénk:)47 nm ebből konyha+ nappali egyben 6 nm folyosó,6 nm fürdő,12nm kisszoba.Mi most együtt alszunk/10 hónapos/ a babával.Ha nagyobb lesz mi költözünk ki a nappaliban.Ráadásul mi is tetőtériben lakunk.Késöbb szeretnénk valami nagyobbat.egyenlőre ez van.elég ha egy pár játék elő van véve,máris csatatérnek néz ki ez a kis lakás.
2010. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Látom,nem vagyok egyedül a kislakás-gondommal.Mi is 45 nm-en lakunk,egy gyerekkel,az ő szobája a "nagy" 11 nm.Normális fürdőszoba,a konyha is egész normális méretűnek mondható,a szobák kicsik.

Csakhogy van egy +tesztem...jön a tesó.Úgy néz ki.Dilemmában vagyok,elfogunk férni?Bútorraktár lesz a gyerekszoba:SHa a kicsi nagyobb lesz,emeletes ággyal megoldom,most is magasított ágya van a helytakarékosság miatt,minden játék elfér alatta.De addig?

Félek h kicsi,költözni nem tudunk,kizárt.Mondjuk kert van.Mi a véleményetek?(feltehettem volna már kérdésbe is:D)

2010. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!