Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik anyósékkal laknak babával...

Akik anyósékkal laknak babával egy lakásban, hogyan?

Figyelt kérdés

Akik anyósékkal laknak egy lakásban, hogyan oldjátok meg azt hogy ne szóljanak bele az éltetekbe?

Az enyém beleszól mindenbe...


Megmondjátok nekik a tuttit? Akkor is ha sértődés lesz belőle? Már mint a szép szó az már ha nem megy.

Utána, hogy érzitek magatokat?


2009. nov. 14. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

velünk együtt lakik az anyósom, hát végülis nagy gond nincs.

utálom ha valamibe úgy szól bele, hogy baromságot mond, akkor robbanok, ha még normális tanácsot ad akkor nincs gond, de ez ritka.

Meg azt utálom mikor valamit jobban akar tudni mint én a saját gyerekemről, na az tud igazán dühíteni.

ilyenkor szép szóval próbálok vele beszélni vagy meg sem hallom amit éppen mond.

Elmegyek mellette és nem szólok, semmit.

Hála istennek nem igazán szól bele!

2009. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy lakás e vagy családi ház:)Ha lakásban laknánk,lehetne felőlem 20 szobás akkor is idegbe jönnék,pedig nagyon szeretem Nyu-t és Pu-t:)

Szerencsére családiban lakunk,az L alakú ház első 2 szobáját mi foglaltuk le,köztünk van a nappali,konyha-ebédlő-fürdőszoba, hátul élnek vígan,plusz nekünk is nekik is saját bejáratuk van:)

Egyébként,hát nemtudom mi lesz ha megszületik Abi,de nemigen fog beleszólni,max tanácsot adni,mert tényleg nagyon jó a kapcsolatunk,hiszen születésemtől ismer és én is őt és mindig nagyon szerettem.Hát aszondja, 22 hete tudja,hogy terhes vagyok,igen mert most vagyok 34 és 12-ben mondtuk el:)szóval ezidőalatt egyszer sem mondott semmit,nem is tervezett semmit,csak hozott nekem minden nap valami ajándékot:)Ez amolyan családi hagyomány,minden nap viszünk egymásnak valamit,ha csak egy gyümit akkor is:)Volt,hogy a párom nemtudott elkísérni orvoshoz és ő eljött velem,igaz ez csak egyszer volt:)Meg amúgy tudja,hogy inkább akkor mondja ha tanácsot kérek:)Úgyhogy nagy szerencsém van asszem:)

Kérdés mi lesz 6 hét múlva:)Szerintem semmi különös,annyira édes asszony,de tényleg ráadásul fiatal,úgyhogy laza anyuka ő maga is,meg hálistennek nem egy ilyen pici fiú anyukája típus:)



Ada és Abigél:)

2009. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs az offért de második de jó neked igaz mi nem élünk együtt de katasztrófa
2009. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Finoman mond el hogy hogy érzel, mi a baj, ha sértődnek, majd megbékélnek. De a legjobb ha a férjeddel beszélsz, és Ő beszél velük. Ha nem mondod, akkor később apróságokon is robbanni fogsz. Szerintem jobb mielőbb tisztázni a dolgokat.


Minden jót!

2009. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, nem tudok vele mit csinálni. Nem mondok semmit mert minek, utána csak nekem lesz rosszabb. Mert ha megsértődik akkor meg én vagyok a rossz. Szóval marad hogy idegbeteg vagyok, és tűrőm ameddig tudom. Aztán egyszer majd bekattanok és a torkának ugrom...
2009. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk egy a ház, de külön bejárat van. De a szoba felől ő is át tud jönni.

Én egyszerűen megmondtam hogy nem érdekel a véleménye senkinek /ezt persze hozzá tettem, mert ha nem akkor az tényleg sértő/ ha van sértődés ha nincs. Én nem akartam hogy elfajuljon a helyzet, inkább időben kell tisztázni, akkor úgy szokja meg :) és utána már nem akar beleszólni.

Hát hogy hogyan érzi után az ember az más kérdés, hiszen nekem is vannak érzéseim, de amikor már kiborul az ember a hülyeségektől akkor tök mindegy hogy miért rossz érzés :)

2009. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!