Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik anyósékkal laknak egy...

Akik anyósékkal laknak egy lakásban egy picibabával, azoknak milyen a hangulat? Mit tesznek?

Figyelt kérdés

Arra lenék kiváncsi, hogy milyen a mindenen való osztozkodás?Milyenek a babával? Mert nekem már idegesítőek anyósék. Kiadom magamból inkább, rosszabb ha csak örlödök...

Kiakarják sajátítani a picikémet!

Ennek már hangot is adtak! "Az övéké a baba" Ezt mondták!

Mindent meg kell indokolnom, miért veszem ki a babakocsiból talán hangot adott...?

Herótom van tőlük! Na igaz, ha náluk lakunk akkor többet láttják a babát mint az én szüleim. De ha már egy napot nem láttják egyből, mikor sétizünk azt mondják :- én még ma nem is láttam a babát! Na és??? Minek zargatni minket mindennap? Amúgy is,azért mert ott lakunk náluk az még nem jelenti, hogy a kisbabám az övéké! Bárcsak ezt így meg merném mondani nekik!

Meg másnak hazudoznak összevissza, hogy az én szüleim többet látják heti egyszer mint ők. Ez se igaz! Elegem van belőlük. A házban cigiznek a gyerekszobába bemegy a füst, szólok a párommal, mintha falnak beszélnék!

És nem kapcsolnak, akkor sem ha finoman célozgatok, hogy ezt nem kéne! Ha alszik a baba, ők kint a konyhába hangoskodnak! Ha ők alszanak akkor nekünk pofa be!


Volt már veszekedésünk! Párom se tud semmit tenni, mert csak okoskodnak, csak mondják, csak csinálják, csak erőszakosak!


Én vagyok a nyápic, mert nem merek annyira hangot adni az igazamnak! Összekéne szednem magam vhogyan. De hogyan?

Más is van volt ilyen helyzetben?


2009. máj. 22. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
6 hétig laktunk ott, ki is borultam. a megoldás, hogy elköltöztünk. legalábbis azt hittem. de jött, telefonált, nem hagyott élni, és mindenbe belefozázott, ráadásul csak baromságoat mondott. erre eltiltottem a fiamtól, mostmár kuss van.
2009. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez még csak a kezdet, és ez már rosszabb lesz sajnos, mert semmi jót nem szül ha anyóséknál maradtok évekig.Senkinek nem jó így!Próbáljatok meg más megoldást találni, vagy akkor inkább költözzetek édesanyádékhoz,talán ők nem szállnak rátok ilyen mértékben.Ezt meg kell oldani, mert így a boldog babásévek zsörtölődéssel és sérelmelmekkel telnek el.Pedig ennek az időszaknak kellene lenni a legboldogabbnak, mert a baba is megérzi, ha nem jó a környezet.A cigifüstről meg ne is beszéljünk!De beszéljünk, egyszerűen ne hagyd, hogy miattuk beszívkja a kicsid a füstöt, mert a passzív dohányzás, amikor csak beszívja valaki épp olyan káros majdnem mintha dohányozna valaki.Szóval állj ki az igazadért.Vagy mondd meg a férjednek beszéljen ő a szüliddel,végül is az ő szülei!Szóval ne hagyd magad!
2009. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nem irigyellek! szerintem valahogy le kellene ülnötök és megbeszélni ezt az egészet, mert sokáig ezt a gyerek mellett nem fogod bírni, és ő issza meg a levét a feszültségnek.

Mi is anyósoméknál lakunk, de nálunk teljesen fordított a helyzet. ugyan külön szinten vagyunk, külön konyhával, minden, így könnyebb. Nálunk az anyós beteg, azt sem tudja hol van sokszor, rakodik jobbra balra, én meg keresem a cuccainkat utána. Após meg lót fut. Igazából leszarják a gyereket, hiába lakunk itthon, egyetlen percre sem tudom egyikre sem rábízni, és nem bízok benne, hogy tudnának mit kezdeni vele, ha 5 percre azt mondanám, hogy elszaladok a boltba. Ilyen ajtócsapkodás miatt hangoskodásból nálunk is vannak viták, ha szólok, meg vannak sértődve. múltkor após ennyit mondott: jó, akkor majd elköltözök itthonról. Hát én úgy felhúztam magamat, hogy majdnem összepakoltam és elköltöztünk. de nem lehet, anyós beteg, figyelni kell rá, nem lehet egyedül hagyni, így mi maradunk még pár évig.

Én a helyedben megpróbálnám, hogy minél többet vinném a gyerkőcöt a te szüleidhez, hogy keveset legyetek otthon. És hátha észbe kapnak az anyósodék, hogy valamiért nem vagytok otthon, nem szeretsz otthon a gyerekkel. hátha összeszedik magukat.

2009. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De gáz lehet igy élni! Kezdjetek erősen gondolkodni egy kicsi de messzi albérleten, a város másik felébe menni is elég. Az a baj, hogy igy meg fogsz tőlük kergülni! Eröltetsd a költözést! Tudom, jobb anyagilag az ő lakásukban, de ennek nagy ára van!
2009. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úr isten! Nagyon gyorsan költözzetek minél messzebre! Csak akkor lesz nyugalmad. Ha a párod eddig nem állt a sarkára szerintem nem is fog.
2009. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!