Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 és fél hónapos babámnak...

2 és fél hónapos babámnak kicsit szörcsög. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Orrszívóval óvatosan szívogatom neki, kicsit opálos sűrűbb váladék jön. gyébként semmi más gond nincs, eszik, alszik, mosolyog, játszik, nem köhög, tüsszög.

Tuti tipek a kezeléséhez?


2010. jan. 4. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!Ha nem köhög,nincs láz,nem kell.

Szívd az orrát,esetleg elötte tengerviz spray,utána nasivin gyerekeknek való.Pár nap és minden ok.

11 hós kislány anyukája

2010. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
párologtass kamillát és szívogasd az orrát
2010. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
53%
Én biztos elvinném orvoshoz, ilyen kicsi babát jobb, ha megnéznek. Ne légy lusta, felelős vagy érte. Maximum megnyugtat az orvos, semmi komoly baj nincs.
2010. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szó sincs lustaságról...
2010. jan. 4. 16:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia!Eslő vagyok.Nálunk is ez volt,nem vttem le,de lementem megkérdezni.A doki mondta,hogy nem vigyem,mert csak el kap valamit a betegek közt,hacsak nincs más baja is.
2010. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszike. A mi dokinénink még nem dolgozik csak jövőhéttől, máshoz nem szívesen vinném.

Picit náthás voltam, de 3 nap alatt letudtam. Használtam maszkot, nem fújtam az orrom abban a szobában, ahol ő van, stb. Lehet mégis elkapta?

Otrivin baby van itthon. Az jó?

2010. jan. 4. 16:06
 7/18 anonim válasza:
Nem árt megnézni, mennyire száraz a szoba levegője,mert attól is kiszáradhat a nyálkahártya. Lehet éjszakára is párologtatni.
2010. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
63%-os a páratartalom.
2010. jan. 4. 16:12
 9/18 anonim ***** válasza:

Otrivin baby csak 1 éves kortól alkalmazható!!!

Mármint az adagoló orrspray az egyadagos orrcseppet már lehet.

2010. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egy adagos van. Mennyit cseppentsek neki?
2010. jan. 4. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!