Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babámnak miért szörcsög...

6 hós babámnak miért szörcsög a nózija?

Figyelt kérdés
Újszülött korában is néha horkolt, folyamatosan szívtam orrszi-porszival, ez jó volt. Aztán 2 hete meg alvásnál szörcsög, nem kap nóziján levegőt (szopi közben sem rendesen), felébreszti magát a szörcsögésével. Száján veszi a levegőt, attól meg kiszárad a szája, köhög. Náthás még sosem volt szerencsére. Elvittem fül-orr-gégészetre, ahol megállapították, hogy mindene tökéletes (füle-orra-mandulája). Azt mondta porszívózzam (amit nyilván meg is teszek), de 2 hete semmi nem jön ki, még Sterimárt is fújok előtte, azzal sem. Egy hete mindennap mennem kell vele a fül-orr-gégészetre, ahol jó mélyen belenyúl az orrába egy csővel, és annyi váladék jön ki nap mint nap, hogy eszméletlen. De még utána is szörcsög, otthon meg semmi nem jön ki porszívóval. Már nagyon unom, hogy nem kapok értelmes választ, és nem szeretném mindennap vinni (30 km) orrszívásra. Nem igaz, hogy nincs valami hatásos módja otthon? Tudnátok segíteni? (kicsi hosszú lett, bocs)
2010. júl. 29. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Sinupret cseppet.Teába kell csöpögtetni. Az én picim is szörcsögött,folyt a nózi,köhécselt is, neki pár nap alatt rendbejött.
2010. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!