Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes babámnak 2 hetes...

12 hetes babámnak 2 hetes kora óta szívom az orrát minden éjjel, mert szörcsög. Nem lesz baja tőle? Nem lesz orrsövény ferdülése, ha mozgatom neki?

Figyelt kérdés

Csak éjjel szörcsög,nappal nem,akkor nem is szívom.Aquamarissal spray-zem előbb,aztán szívom neki!

Nem


2009. aug. 10. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én elvittem akkor 3 hetes babámat az orvoshoz, hogy tortyog, biztos meg van fázva. A tüdő tiszta, légzés normális, váladékozás csak ami a pici babák tisztulásával jár. Nekem azt mondta, hogy ne aggódjak, laza a nyálkahártyája, ezért hallom úgy mintha tortyogna. Azt mondta, hogy ha sópárlat befújásával majd kipórszívózásával csak a párlat jön vissza, akkor nyálkahártya, ha más váladék is, akkor megfázott. Babafüggő ki mikor növi ki, ne csináljak semmit, ez a babát nem zavarja.
2009. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szopizik és tud normálisan,akkor felesleges szívni.Anya is folyton ezzel "szekált" hogy szörcsög a gyerek.Mondtam neki,hogy nem beteg,szopizik rendesen és nem is mindíg szörcsög.Ha be lenne az orra dugulva, ne aggódj,szólna szerintem.A száján ilyen pici baba nem nagyon tud levegőt venni,de ezt lehet rosszul tudom.Azért a dokihoz vidd el.
2009. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 11. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem lesz baja, ha már csak szörcsög és semmi nem jön a nóziból,akkor az orrmandulái dolgoznak még. Inkább utána figyelj rá, hogy eszik e rendesen, nem sír sokat. Nehogy a fülecskére húzodjon. Hármasiker kislányaim vannak, szörcsögve hoztuk őket haza, kettő nagyon érzékeny. Sokat kell szívni, orrcseppezni, hogy elkerüljük a középfülgyulladást.

Jó babázást.

2009. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!