Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes anyukák, lehete...

Anyatejes anyukák, lehete fogyokurázni ugy hogy tejed is legyen és ne ártson a babának?

Figyelt kérdés
10 honapos a fiam és én egyre dagadtabb vagyok.Nagyon szeretem,hogy szopizik a kicsim csak valahogy egy kicsit lekéne fogyak és nem tom hogy?Ha valakinek sikerült kérem irjon.
2010. jan. 4. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még egy ötlet. Valahányszor éhes vagy az étkezések között, inkább igyál helyette. Vizet, gyümölcslevet, teát, tejet, kefírt, stb., csak ne legyen cukros, az a lényeg. Az ivás is eltelít egy kis időre, főleg, ha legalább 3 decit iszol egyszerre.
2010. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hasznos dolgokat irtatok le.Rajtam 20 kilo van pluszba eddig nem mertem fogyozni,hogy szoptatok de most megprobálom és mégegyszer köszi.
2010. jan. 8. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!