Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy nezz ki 16-17 hos babatok...

Hogy nezz ki 16-17 hos babatok napja?

Figyelt kérdés
gondolok itt evesre(mit eszik),alvasra,jatszasra...
2010. jan. 3. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 16 hónapos. Reggel 8 - fél 9 körül kel, utána eszik tápszert, de nem sokat (sajnos tejérzékeny-gyanús, így tejtermékeket nem ehet). Utána én is leülök reggelizni, szalámis kenyeret vagy virslit, ezeket nagyon szereti, általában eszik velem pár falatot. Aztán felrakom főni az ebédjét, főzeléket, addig kicsit eljátszik egyedül, utána együtt játszunk ebédig (Fél 1). Utána alszik kb. 1 órától fél 3-ig (közben én főzök magunknak, csinálok ezt-azt a háztartásban), aztán megint jásztunk, közben hazajön az apukája, örülnek egymásnak. 4 óra körül uzsizik, Sinlacot gyümölccsel, és néha kér pár falatot abból amit utána mi eszünk. Aztán kicsit apával van míg én elpakokok, meg ha van még dolgom megcsinálom, utána játék. Este 8 körül fürdés, vacsi (tápszer) és alvás. Ja, azt nem írtam hogy ha az idő engedi akkor vagy délelőtt vagy délutáni alvás utána kimegyünk kicsit (van hogy kétszer is)
2010. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!