Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babátok miket eszik...

10 hós babátok miket eszik reggelire? Hogy néz ki a napja átlagban? Mennyit eszik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap rágcsál valamit.

Kenyérrel én sajtkrémet szoktam neki adni(tömlőset)vajat vagy májkrémet, tükörtojást. Babapiskótát, "kukacot" vettem már neki gyümölcsöset is ugyan olyan csak máz van rajta. Joghurtot, túrórudit (csoki nélkül) tejszeletet kapott már. Banánt almát körtét cseresznyét ezeket csak elé teszem egy tálba és csipeget egyedül.


Átlag nap:

Ébredés: 8-9 között, reggeli -tej- hempergés a nagy ágyon, pelenka csere, öltözés, együtt ágyazás, pakolok ő meg játszik. Amíg főzök, takarítok a kompba játszik az előszobában, közben rágcsál ezt azt amit a kezébe tudok adni. Beszélget, sikoltozik. 11-12 körül alszik kb 1,5-2 órát. Felébred eszik abból amit főzök az nap. A délután úgy néz ki hogy vagy a medencében pancsol, vagy strandra megyünk, vagy játszótérre, vagy csavargunk -biciklivel- cukrászdába, fagyizóba. Esetleg a mamákhoz dédikhez. Haza jövünk 4-5 körül kinn hintázunk az udvaron sétálgatunk, játszunk. Elalszik kb fél óra óra szundi. 8 fürdés, fél9 vacsi -tej- közben du. is rágcsálgat. Utána eljátszik maga kb. 10-ig és alszik reggelig majd ismét kezdődik elölről minden. kis eltéréssel de közel ugyan ilyen minden napunk.

2011. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk tápszer volt ébredéskor,kicsit később joghurt gyümölccsel,majd ebéd.Most 13 hósan ugyanez,csak most már a tápi után ,amit én reggelizek abból kell neki is adnom,mert akkor hiszti van.Ez valamilyen szendvicset takar.
2011. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!