Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hetes babátok 1 napja...

3-4 hetes babátok 1 napja hogy néz ki?

Figyelt kérdés
alvás-ébrenlét-evés,stb...
2011. márc. 4. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

fél7-7körül ébredés-peluscsere-szopi majd alvás

10-fél11 ébredés-pelus-szopi, ha bekakil újra peluscsere, alvás, esetleg kb fél óra nézelődés a kiságyban majd alvás

2-3 körül pelus szopi, kis nézelődés a kiságyban (nem nagyon van kézben ezért önállóan el is tud aludni)alvás

6-7körül ismét a szokásos

utolsó kaja 11 körül, utána fürdés, alvás(ekkor kb éjfél van)-most van az ordítós fázis, nem vesszük fel, tanuljon meg magától elaludni. Már csak max 10perc ordítást kell kibírni, és alszik. Tesónál is így csináltuk, 2hósan már átaludta az éjszakát

2011. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vok, azt kihagytam ,h éjjel 3körül még sokszor előfordul h felébred és ekkor pelus, szopi
2011. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat nekem nem volt ilyen "szerencsem" mint az elso valaszadonak. :) Orultem ha a babam napkozben 1 vagy 1,5 orat aludt egyhuzamba ennyi idosen. De az utobbinal mar unnep volt. :) Szinte masfel orankent szopizott, neha setalni is kellett vele foleg amikor gorcsolt a pocija. Nem volt nyugodt baba egeszen 3 honapos koraig amikor elmult a hasfajasa. Reggel 6 korul ebredt, peluscsere, szopi aztan kis setalgatas a szobaba/lakasba, enekeltem neki, szerette ha felhuztam a kisagyaba a forgo micsodat es azt nezegette, majd lavas. Aztan max. masfel ora alvas utan ismet elolrol minden: peluscsere, szopi, kis jarkalas, enekles. Volt hogy hasra tettem es utogettem a popsijat mert vagy probaltam simogatni a pocijat mert fajt a hasa. :( Setalni is eljartunk mert a babakocsiba szeretett aludni en meg olvastam mellette a parkba a padon. Akkor volt igazan boldog ha a melkasomra fektettem, en meg felfekudten az ulogarniturara, neztem valami dvd-t o meg edesen aludt a melkasomon. Igy mindketten lazitottunk. Aztan a ferjem hazaert es o is setalgatott vele, enekelt neki de szinte igy teltek a napjaink. Este 7-kor furdes, majd szopi es alvas. Este 10-11 kozott ebredt ismet enni. Ejjel ketszer ebredt. 1 ora korul meg valamikor 3-4kor majd reggel 6-7-kor. Elhagyta az ejjel 1 oras ebredest kb. 7 hetesen es 9 hetes volt amikor mar 3-kor sem ebredt tobbet. 10-11 hetesen mar nem ebredt este 11 fele sem es regegl 6-kor sem. Azota este 8-tol alszik reggel 9-ig. Most mar 13 honapos nagylegeny. Sajnos nallunk nagyon hasfajos volt, ugyhogy en nem tudtam letenni nagyon 3 honapos koraig, nem tudtam sirni hagyni, tul lagy a szivem. Hordoztam mindenhova magammal, hordozoban, olben es a melkasomra fektettem. Aztan 3 honaposan mar le tudtam tenni es onnattol egyedul is elaludt az agyaba de elotte csak szenvedet a kis dragasagom. :(
2011. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!