Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babátok miket tud,...

5 hónapos babátok miket tud, hogy telik a napja, mit eszik, stb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 24-én lesz 5 hónapos.Még szopizik,szerencsére van elég tejem.Általában reggel 6.30-7 körül ébred,szopi aztán pelus csere és átöltözés.Ezután megy a járókába ott eljátszik,addig van időm összepakolni,felöltözni és reggelizni.Előfordul,hogy még szundizik egyet(kb.fél órát) és aztán megint szopi,pelus és megyünk sétálni.Ha jobb idő van,akkor hosszabb séta van,mert elintézzük a bevásárlást,postát stb.Majd egy kis játék(közösen),ismét szopi és ezután ebédelünk mi is.Majd délután alszik és utána játszik.Addig vacsi főzés,stb.Játszunk még locsi előtt és fél 7 körül fürdés aztán szopi és általában fél 8 körül alszik.Néha még este 11 körül szopizik.Sokat "magyaráz",nevet.Hasáról a hátára fordul és mindenáron ülni akar.
2011. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam 16-án volt 5 hónapos.

Éjszaka már nem ébred,6-7 órakor kel szopizni,de utána még visszaalszik fél 10-ig,nagyon jó alvókája van,addig legalább a 2 évesemet el tudom rendezni,lakást összekapni,fejni(anyatejleadó vagyok).Következő szopi 10 körül van,peluscsere,öltözés.Utána eljátszogat a játékaival,dél körül megint elalszik.2 körül ébred,szopizik,utána szintén játszik a játékaival,apával vagy elmegyünk sétálni.5 körül ismét szopi és alszik még egyet fél 7-ig.Fél 8 körül fürdés,aztán még egy kicsit dajkálgatjuk,szopizik.9 körül berakom a kiságyba és elalszik egyedül(soha nem kell ringatni,mindig így alszik el napközben is).

4,5 hós korában fordult először a hátáról a hasára,de csak pár napja gyakorolja intenzíven,hasról hátra még nem fordult.

Nagyon vidám baba,sokat gagyarászik.

Hozzátáplálni még nem kezdtem,mert rengeteg tejem van,majd 6 hós kora körül.

Tiéd miket csinál?Hozzátáplálod már?

2011. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam még csak próbálkozik a forgással, még egyszer sem sikerült egyedül neki. Szerencsére szopizik, mi is a 6. hónaptól kezdjük a kóstolgatást, hozzátáplálást. Ma 5 hónapos pont. :)Ő úgy alszik el, hogy picit ringatni kell, napközben 3-szor alszik fél-fél órákat, este fél 9-9 körül alszik. Általában 2-szer kel éjszaka szopizni, majd 8 körül ébred és indul a nap. Sokat nevet, gagyarászik és mindent a szájába töm. :)
2011. jan. 18. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!