Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vagytok néha idegbetegek?...

Nem vagytok néha idegbetegek? 19 hónapos a babám,2éve itthon vagyok, néha magamara se ismerek. Kiabálok a párommal is, anyáékkal is, gyerekkel nem, arra figyelek. Néha káromodok is, én tényleg nem voltam ilyen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
ez mitől lehet?az itthonlét teszi?Vagy szedjek magne b6-ot?
2010. jan. 3. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bogyókat kéne szedni meg fogadalmakat tenni hanem lemondani kcisit a tökéletes ősanyatigrisről és kicsit háttérbe helyezni a gyereket. És nem belehalni ha mással van... És magatokkal foglalkozni meg a férjetekkel. Egy csomó ilyen kérdés van itt, hogy már majd belehal a sok munkába meg a gyerekbe, de akkor sem adnű oda vagy pihenne egy estét. Nem attól lesz jobb a gyereknek ha feláldozzák magukat érte.
2010. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó válaszoló! Én egyáltalán nem vagyok egy ősanya tigris típus.. elhiheted. És a gyerekemre sokat vigyáz az anyukám, imádják egymást. És mindez hiába... a bili akkor is kiborul időnként... (2. válaszoló).
2010. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze, az természetes hogy néha, de van aki eltúlozza.
2010. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!