Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vagytok néha idegbetegek?...

Nem vagytok néha idegbetegek? 19 hónapos a babám,2éve itthon vagyok, néha magamara se ismerek. Kiabálok a párommal is, anyáékkal is, gyerekkel nem, arra figyelek. Néha káromodok is, én tényleg nem voltam ilyen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
ez mitől lehet?az itthonlét teszi?Vagy szedjek magne b6-ot?
2010. jan. 3. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert levagy fáradva testileg lelkileg jót tenne egy kis kikapcsolodás 2en a pároddal ha egy párórára is
2010. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Enyém 13 hónapos, és most kezdek kicsit az lenni :( És az a baj, hogy nem a család többi tagjával kiabálok (amúgy nem vagyok egy hangos, sem egy kiabálós típus) hanem a 13 hónapos gyerekemmel, mikor úgy látom, hogy hisztizik.. :( Szilveszterkor megfogadtam, hogy újévben nem kiabálok rá...de ma eldurrant az agyam megint :(


Lehet, hogy a "bezártság" teszi.. pedig mi aztán tényleg jövünk-megyünk eleget, de mégis. Én is fogok Magne B6-ot szedni.

2010. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
A lányom jövő héten lesz 1 éves, és már nekem is elegem van abból, hogy állandóan itthon vagyok vele, és játszom a tökéletes anyát és háziasszonyt. Pedig egyetemet végzett, nyelvvizsgával rendelkező anyuci vagyok, de az én agyam is el szokott durranni, ha nem tudunk kimenni sétálni, vagy nem haladok az aznapra betervezett feladataimmal. Sajnos nem tudok nyugodtan ülni a szarkupac tetején! Jövő héten meg szülinapi party. Még jó, hogy a nagymamák besegítenek egy kicsit a főzésbe!
2010. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az állapot nem függ össze az iskolai végzettséggel és a nyelvvizsgával.


El kéne menni egyszer kétszer barátokkal és a babákkal hosszú hétvégézni, feltöltődni.

2010. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz egy kicsit és kész! Elhatároztad magad,hogy türelmesebb leszel és igy is lesz! Nálam vannak hullámhegyek, mikor minden tökjó, aranyos 14 hós fiam, nincs semmi gond, aztán jön a völgy...akkor melankolikus, türelmetlen és ideges vagyok....majd valamitől ujra fentvagyunk:) ez ilyen! Fel a fejjel, semmi bajod, normális,amit érzel!
2010. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13:08-as:ezt most komolyan is gondolod amit írtál?Mi köze lenne az iskolai végzettségnek a lelkiállapothoz?!Az én lányom is 1 éves, előtte sokkal nagyobb társasági életet éltem, most még a barátok is el-el szállíngóztak.Nem vagyok én sem egy tanulatlan vagy buta ember, de szerintem minden anyukának egyszer eljön az a pillanat, amikor úgy érzi, hogy lazításra van szüksége. Ez természetes dolog, mindenkinek van egy tűréshatára.
2010. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, és elég gáz, ha valaki már szarkupacként fogalmaz..
2010. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Nézz körül itt a kérdések között...
2010. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A párom már pszihológushoz akart küldeni,de ezek szerint nem csak én vagyok így.köszi a válaszokat!!!
2010. jan. 3. 15:08
 10/13 anonim ***** válasza:
most gondolj bele. 4 éve vagyok itthon, mert szinte egyszerre jöttek a gyerekek. tiszta hiszti, és idegbaj vagyok. mert ugye az én kis gyesem semmire nem elég, most még a tél is közbeszólt (bezártság), a barátok is elpárologtak...iszonyú, pedig annyira-annyira próbálok nem idióta lenni, de nehéz.
2010. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!