Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek tojásallergiás a...

Akinek tojásallergiás a gyereke hol szerez be tésztákat? Csak pörköltnek és milánóinak való tésztát találtam eddig a hiperekben, de pl lasagne, szélesmetélt, levestészta is kellene

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Bioboltokban is lehet kapni ilyen tésztákat. Esetleg nézz körül a környéketeken, hol van ilyen bolt!
2010. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja! a durumbúzából készült tészta nem tartalmaz tojást.
2010. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is tojásallergiás.

A Tesco-ba vettem fél éve Tesco-s Lasagne tésztát, ami durum tészta.

Már nem emlékszem, hogy hol, de valahol sikerült beszereznem cérnametéltet is szintén durum búzából készült.

Viszont van olyan márka, amire rá van írva, hogy durumbúzából készült, és tojásfehérjével dúsított.

Sajnos annak a nevére nem emlékszem, de ha durumtésztát veszel, akkor arra figyelj, hogy az összetevők között maximum még a víz szerepeljen.

2010. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!