Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehetne adni reggelire...

Mit lehetne adni reggelire tej és tojásallergiás babának?

Figyelt kérdés
15 hónapos,kenyeret nem eszi meg,általam készített péksütit sem.Újabban a sinlacot sem kedveli.
2011. márc. 13. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A rizs tejet, és a szója tejet próbáltad már?
2011. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbáltam,megissza karamellás tejnek,de már a mellé adható ételek ötletéből fogytam ki.
2011. márc. 13. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
rizstejből tejbepapi,tejberizs?Egy kis gyümivel,fahéjjal fini lehet!
2011. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kell egyáltalán? enyém is 15 hónapos, csak kakaót iszik reggelire, ebédig nem éhezik meg. igaz ő fényevő.

rizstej biztos finom lehet gyümölccsel vagy darált keksszel dúsítva (gondolom van tojás mentes keksz)

2011. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is tejallergiás, és szójás joghurtot szokott enni minden reggel. Szoktam bolti gyümölcsöset is venni, de inkább natúrt veszek és abba teszek gyümölcsöket. Ő sem nagyon szeret kenyeret, felvágottat reggelizni.
2011. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tejbegrízt szokott kapni,meg virslit,de lassan elfogy az ötlet.utolsótól kérdezném:a szójajoghurtot honnan veszed?és ha tejallergiás,akkor melyik bolti joghurtot adod neki?
2011. márc. 15. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Én az auchanban szoktam venni, de a tescoban is lehet kapni. "Alpro soja" vagy "joya" márkájú, azt hiszem többféle nincs is. Van többféle gyümölcsös ízesítésben, meg natúr is. Én inkább natúrt szoktam venni és abba teszek gyümölcsöt. Amúgy nekem ezek a szójás cuccok nem ízlenek, de szerencsére a lányom szereti. Az alpro sojásból van csokis és vaniliás puding is, az egész jó ízű, hasonló mint a danette.

Remélem tudod, hogy sok virsliben is van tejszármazék. Arra is kell vigyázni.

2011. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudom,ezekre már rákerestem,miket lehet adni.csak olyat veszek,ami nem tartalmaz tej és tojásszármazékot.
2011. márc. 15. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!