Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojásallergiás a fiam (ill....

Tojásallergiás a fiam (ill. tejallergiás is), a főzésben már nem vagyok kreatív. Vannak receptek, amiket megosztanátok velem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ma zöldséges rizottót főztem. Hagyma, fokhagyma pirítva, rá a zöldség, aztán a rízs. Mehet rá a víz, bele vagata, bors, a végén még majoranna, bazsalikom és egy kis margarin.

Sajnos nem tudom, hogy miket szoktál főzni, így nehéz kitalálni azt is , hogy mit nem. Azt sem tudom mennyi idős gyereknek szeretnél főzni, ez is megnehezíti a válaszadást. Én ma ezt főztem és remélem ezzel segítettem neked.

2009. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ

16 hós és általában rizst kap sült husival, husilevest, durumtésztát (milánói, krumplis tészta) paprikás krumplit, és üveges kajákat, amik zöldségesek

2009. szept. 11. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán ezek hasznosak lesznek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2009. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!!!!!!!!
2009. szept. 16. 20:39
 5/5 anonim válasza:
47%

Szia! Nekem rengeteg receptem van, tej- és tojásmentesek, a lányaim miatt. Írj mailt, ha érdekel! Ma például sárgaborsó-főzelék volt, tejmentes virslivel. Sokszor van pörkölt ( az ételízesítőkkel, vegetával vigyázz, mert tejpor van bennük általában!!!) Csinálhatsz hagymásbabot, töltött paprikát, székelykáposztát...

Tej helyett használhatsz rizstejet vagy más gabonatejet, vaj helyett margarint. Ezt is nézd meg, mi van benne, mielőtt megveszed, mert sokban van tejpor! a Liga jó, mi azt használjuk.

D

2010. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!