Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt egy csomóan irjátok hogy...

Itt egy csomóan irjátok hogy a babátok már 6hósan egyedül ül és 7 hósan már fel áll! Akkor az én babám le van maradva mert 7 hós múlt és még csak forog meg kúszik! Nem kevés ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy kérkednek az anyukák,miért ne lehetne,mi is 7 hósan álltunk fel.és van ennél korábban felállt babák is.viszont még ma se megy egyedül pedig már másnap lépegetett az ágynál.az a baj,hogy az emberben rossz érzés alakul ki.mert azt érzi az ember,hogy valamit nem csinál,vagy rosszul csinál és ezért nem forog,jár,vagy ül a baba.2 gyerekem van,mégis megdobban a szívem amikor azt olvasom,hogy 10 hónapos babák egyedül mennek.de láttam saját szememmel is.és persze pontosan tudom,hogy ezt siettetni nem szabad,de mégis..
2010. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aki elég értelmes az nem kérkedik hanem szimplán közli mikor áll vagy indul el a gyereke. Az én lányom 8 hósan állt fel magától, azonnal lépegetett is. De ez nem az én nagy szuperanyaságom miatt van, és még a gyerekemet sem tartom emiatt szuperügyesnek. Így sikerült és kész.Lehet, hogy az én lányom meg később fog beszéni és majd irígykedek, hogy teszem azt a tiéd meg csacsog.:-)
2010. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nagyon is jó ahol a babád tart. Az enyém 8 hónapos lesz holnapután és ugyanezeket csinálja. Egyébként megértelek, mert én is sokszor csak nézek, hogy más babák hol tartanak már. Az enyém még nem is ül egyedül és foga sincs. És 7 kg, ami nem a "cukidundibaba" kategória. De nem baj, imádom! :)
2010. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!