Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívás babának hogyan?...

Orrszívás babának hogyan? Csak pumpám (kézi orrszívó) van. Külföldön élünk itt nem is ismerik a porszívós orrszívót. Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
8 hós a babám. Nem náthás de szütyörög este. Volt hogy sikerült kiszívni neki váladékot akkor folyt picit az orra. A problémám az hogy amikor már semmi nem jön akkor is hallom hogy van bent valami amikor veszi a levegőt. Mit csináljak? Sterimarral befújok neki szívás elött. Szegénykém utálja is mert nagyon sír ilyenkor. Félek mi lesz ha tényleg náthás lesz. Tudtok hatékony ötletet adni?
2010. jan. 1. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Huh, hát, elég határeset szerintem...Talán éppen jó lenne. Egyébként nem gumiszerű, hanem kemény műanyag. Nem tudod összenyomni, ha ezért kérdezed.

[link]

A 'C' részt kell beletenni a gégecsőbe, ennek a legszélesebb része olyan 3,5 cm körüli.

2010. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok..

Lemértük neked a férjemmel pontosan (ezen ne múljon!) mindkettőt. :D

Ennél a típusnál (Arianna) 34 mm a legszélesebb rész [link] ennél pedig (Csöpi) 32 mm.

[link]

Szóval sztem ha küldenek, akkor Ariannát. :)

És remélem nem lett azóta náthásabb a babád :)

2010. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy!!!!!!! Köszönöm szépen a segítséged!:)

Igen azért kérdeztem hogy gumi szerű e, hogy össze lehet e nyomni. De akkor ez kemény és ha jól értem szorulnia kell a csőbe tehát mellette nem kaphat levegőt.

Nagyon köszi még egyszer!

A babám kop-kop-kop nem náthás.:)

Minden jót nektek!

2010. jan. 4. 12:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, örülök, hogy segíthettem :)
2010. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!