Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívás babának hogyan?...

Orrszívás babának hogyan? Csak pumpám (kézi orrszívó) van. Külföldön élünk itt nem is ismerik a porszívós orrszívót. Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
8 hós a babám. Nem náthás de szütyörög este. Volt hogy sikerült kiszívni neki váladékot akkor folyt picit az orra. A problémám az hogy amikor már semmi nem jön akkor is hallom hogy van bent valami amikor veszi a levegőt. Mit csináljak? Sterimarral befújok neki szívás elött. Szegénykém utálja is mert nagyon sír ilyenkor. Félek mi lesz ha tényleg náthás lesz. Tudtok hatékony ötletet adni?
2010. jan. 1. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy furcsán hangzik,de csepegtes bele neki anyatajet.pont ma olvastam.
2010. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Küldess rokonokkal magadnak egy porszívós orrszívót,mert az a legjobb,még sokáig.A kézi nem sok mindenre jó,rendesen és alaposan csak a porszívós tisztítja ki az orrát.
2010. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ilyen porszívónk van, vajon ehhez is lehet azt az orrszívót csatlakoztatni? Hátul van ennek is csöve ami nem túl hosszú és nagy az átmérője. Hogy kell egyáltalán az orrszívót rátenni? kép: [link]

2010. jan. 1. 21:13
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Szia, szerintem is küldess egy porszívósat, az a legjobb.

Ha van gégecsöve a porszívótoknak, akkor felmegy rá, ez a képen sajna nem látszik.

Egyébként úgy csatlakozik hozzá, hogy a gégecsőbe kell beledugni az orrszívó megfelelő részét, aminek az átmérője nem túl nagy, kb 3 cm lehet. Szóval ha ennél nagyobb a porszívód csövének átmérője, nem fog menni.

Ha gondolod, mérd le, én pedig lemérem neked pontosan, hogy mekkora az orrszívó. :)

2010. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Erre nem fog menni.Akkor viszont keressenek neked vízcsapra szerelhető orrszívót, a Csöpi márkában van,csak most nem találok róla leírást.Ahhoz csak egy csap kell,és jó erős vákumot tud csinálni.
2010. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok!

Köszi!


A gégecső átmérője 4cm.


Erről a csapra szerelhetőről még nem is hallottam. Ha mégis találsz linket légyszi csatold be. Nagyon köszi!

2010. jan. 1. 22:48
 7/14 A kérdező kommentje:
A 22:04-t miért szavaztátok le? Talán butaságot irt?!
2010. jan. 2. 16:18
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia, 22:04-es vagyok. Lemértem neked mindent, a mi porszívónk gégecsöve pont 3 cm, az orrszívó bedugós része pedig kicsit szélesebb, de nincs egészen 3,5 cm.

Szóval nem fog menni sajnos :( (Két orrszívónk van, mindkettő ekkora, szóval sztem az összes gyártmányé ilyen)

Ja, és nem gondolom, hogy butaságot írtam, meg mindenki le lett pontozva, de vajon miért??? :)


Ezeket találtam neked egyébként:

[link]

[link]

2010. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ja tényleg az óta mindenki le lett szavazva!:))

2010. jan. 3. 11:14
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Most néztem van egy szűkítő a porszívonkhoz. Igy 3,4 cm. Igy szerinted jó? Az orrszívónak az a bedugós része gumiszerű műanyag?

Köszi!

2010. jan. 3. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!