Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » VAn valahol vmi jo bababarát...

VAn valahol vmi jo bababarát hotelt elérehető áron? Olyan kellene, ahol vállalnak 2-3 órás gyermekfelügyeletet is.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lutzmannsburg, Burgenland. Eddig messzemenően a legjobb, ahol valaha jártam. Jó még az alsópáhoki hotel is, a neve most nem ugrik be, de a hely neve alapján megtalálod. Ami az árat illeti, ez relatív. Kinek mi az elérhető. Mindenesetre, a bababarát helyek nem olcsóak a szó klasszikus értelmében.
2010. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a bababarát szállások nagyon drágák,az alsópáhoki Kolping meg pláne.mi kértünk árajánlatot,novemberre,nem fő szezon és nem is hétvége,2 fő+10 hós baba 47 ezer/fő/.ez rohadt drága.viszont gyerekmegőrzés csak bababarát hotelekben van.egyébként a sima hotelek is nagyon készségesek a babásokra,igaz felügyelet az nincs,de bébiszittert bárhol lehet találni 2 órára,mert a hotelekben a gyerekfelügyelet is + szolgáltatás,fizetni kell érte.legalábbis amiket én néztem azokban kellett.
2010. jan. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 1. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!