Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik kórházban (vagy egyéb...

Melyik kórházban (vagy egyéb helyen) vállalnak kisbabáknak fülcimpa szúrást?

Figyelt kérdés
A pisztolyos fülbelövéses módszer kizárva
2011. jan. 11. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a gyerekorvos asszisztense bökte ki a fülét és egyből az aranyfülbevalót tette bele.
2011. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nálunk a védőnői szolgálaton csinálják, de ott lőnek. :(

A kórházban pedig nemrég megszűnt a fülszúrás, pedig ott az orvos csinálta sterilen és nem is feketén, csak máshová ment dolgozni... :(

2011. jan. 11. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
a fülbelövés miért kizárt? bár azt hiszem a születés után csak szúrnak. mi múlt héten lövettük ki 5 hós lányom fülét. tényleg csak alig fél fél percet sírt, aztán el is felejtette.
2011. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a belövés, mert nem kell vacakolni a fülbevaló berakásával, az akkor fáj neki, ha belövik az azonnak belelövi a fülbevalót is. De ha még pici várj vele, mi is 7 hónaposan csináltattuk.
2011. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A fülbelövésnél gyakorlatilag berobban a fülbevaló. Ráadásul csak pontfülbevalóval tudják megcsinálni, ami általában bizsu és nálunk mindenki allergiás rá. Nekem is lőttek két helyen, több helyen szúrtak, magamnak is szúrtam (lányomnak nem merném) és ahol lőttek, ott még most is nagyon csúnya, pedig már 8 éve volt. Ráadásul a babák meg is ijednek a csattanástól.


Ja és azért szeretném korán berakatni, mert bébifülbevalónk van meg a nagyobbnak is pár naposan szúrattuk (akkor olyan helyen szültem, ahol vállalnak szúrást, de az messze van tőlünk).

2011. jan. 13. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

én is ezektől tartottam. aztán találtam egy irtó aranyos lányt(házhoz jött). ő csak steril dolgokkal dolgozik, mi orvosi fémet választottunk fülinek. van neki egy csomó fajta. lőtte, de egy tök új gépe van, ami teljesen halk. a lányom még csak nem is sírt. :) 10 e. volt fülbevalóstól az egész. [link] remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, már megoldottuk. Kétezerért kilyukasztotta egy csecsemős a Szent Imrében. Sokkal jobb, mert így az arany fülcsit tudtuk rögtön betenni, amit könnyebb forgatni, míg a pontfülbevalót szinte lehetetlen (én sem tudtam forgatni saját magamnak és meg is lett az eredménye...).
2011. jan. 20. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:

01.11. 12,38-as vagyok. én az ideiglenes fülbevalót is tudom forgatni, huzogatni a csajos fülében :) két hét múlva tesszük be neki az aranyat. utána meg majd én hordom ami neki volt :) anynira kis édes, rózsaszín virág kövekkel.


és sírt a pici?

2011. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak egy picit, de nagyon jól viselte. :) Ahogy megvoltak vele és kihozták nekem, rögtön megszoptattam, így az a pici pityergés is abbamaradt.
2011. jan. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!