Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van az, hogy egy baba...

Mitől van az, hogy egy baba apás vagy anyás?

Figyelt kérdés
12,5 hónapos a kislányunk. Férjem szerencsére elég sokat tud itthon lenni velünk, nagyon jól elvan a lányunkkal, és mostanában azt vettem észre, hogy kezd az apja felé húzni. Pl. valamelyik nap, férjemnek el kellett szaladnia 20 percre itthonról és a lányom üvöltve kaparta a bejárati ajtót, amíg haza nem ért. Csinálhattam bármit, semmi nem használt.
2009. dec. 31. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
13 és fél hós lányom is ilyen. VAgyis ő összevissza: hol az én fenekembe bújik, és nem mehetek nélküle még a nagydolgom sem elvégezni, és van olyan hogy még elaludni sem hajlandó velem (nálam üvölt), csak apával. Pedig nagyrészt csak velem alszik. Mintha lenne egy nap amikor csak az apjába szerelemes, utána meg én vagyok a sláger. Hozzáteszem apa nagyon élvezi, mikor ő van porondon. Szerintem a lányodnak most épp apanapjai vannak.
2009. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%
Hát azt nem tudom h a babáknál ez mitől függ..de tudom h ez nálam attól függöt h apám egy kicsit..hát hogyismondjam..nem tudott velem úgy foglalkozni,meg sokat ivott..meg azért mert mostmár érződik a generációs szakadék köztünk XD
2010. jan. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!