Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kislányom napi...

13 hónapos kislányom napi max.1 órát alszik, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Reggel fél 7-kor kel,délelött 10 és 11 között alszik,délután semmit,félek,hogy mi lesz vele,ha késöbb közösségbe kerül,mit tegyek,vagy ez nem is akkora baj?Egyébként nagyon kiegyensúlyozott,nyugodt,semmi probléma vele.B.U.É.K...
2009. dec. 31. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi, teljesen normális:-)

És ahogy írtad is:"Egyébként nagyon kiegyensúlyozott,nyugodt,semmi probléma vele"

Akkor lenne gond, ha nyűgös lenne a kialvatlanságtól.

P: az én kislányom - szintén 13 hós - születésétől kezdve rossz alvó. Éppen a korának megfelelő legminimálisabb időtartamot aludta, jelenleg ő is napközben, ebéd után alszik szintén 1 órát. És én ennek hogy örülök!!!!:-) Volt idő, amikor 1x vagy max. 2-szer aludt 20 percet. Hiába, annyi, de annyi érdekes dolog van....nehogy lemaradjanak valamiről...

Esetleg apránként próbáld húzni az időt, hogy ebéd után aludjon, akkor olyan lenne, mintha megfeleződne a nap, jobban eltelik a délután.

2009. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor sem nyűgös, ha egész nap nem alszik. Már párszor megcsinálta. Hihetetlen. Egy hete meg azt csinálja, hogy csak akkor alszik el du, ha kiviszem sétálni, akkor elalszik, beteszem az ágyába és két órát is horpaszt néha, van hogy ő is csak egyet, de volt hogy 3at. Úgyhogy ha nem tudom letenni máshogy, viszem sétálni. Éjjel meg ugyanúgy alszik mint máskor. Ez van. Ha semmi baja nem gond szerintem hogy ennyit alszik.
2009. dec. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!