Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányom még...

7 hónapos kislányom még mindig sokszor sír, normális ez? Nektek is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent a sokszor sír. Az én fiam (szintén 7 hós) soha nem volt az a sírós baba(legalábbis a mi megítélésünk szerint). Mára jól el lehet különíteni a sírás okát. Ha keservesen sír akkor fáj valamije, ha csak nyüsszög akkor fáradt, nyűgös. Ha unatkozik akkor csak fel-fel sikolt. Ha elégedetlen akkor "nyávog". De nem sír sokat, könnyen el tudjuk terelni a figyelmét. Nem tudom pontosan mire vagy kíváncsi?
2011. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző(10:54)

Vannak perzse rosszabb napok amikor kifejezetten nyűgös, de akkor sem sír sokat. Ha jön a foga sokat felsír éjszaka, de az is csak pár másodperc. Viszont van olyan ismerősőm akinek a babája kifejezetten rosszul viseli a fogzást, és bizony még most is átsírják az éjszakákat.

2011. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam akkor sír, ha fáradt, álmos, és nem tud elaludni. Ezek kívül akkor sír még, ha elesik, ez elég gyakran van, de csak pár mp-ig tartanak a sírások. Ok nélkül (vagyis úgy, hogy ne tudtam volna az okát) még nem sírt, szerencsére nem volt hasfájós és a foga sem kínozza (3 db van).

Ja, szintén 7 hós.

2011. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha-ha:)

első babám iszonyat sírós volt, 13 hónapos koráig sírt.

most a második is sírós, 6 hónapos és rengeteget üvölt.

2011. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 7 hónapos, nem sírós baba. Szoktam is mondani, hogy nem egy ideges típus. :)

Mostanában kezd rájönni a szeparációs szorongás, mert amint észreveszi, hogy nem vagyok ott, vagy nem én fogom, akkor kiakad. De nem sír, csak nyüszög, meg hüppög.

Sírni akkor szokott, ha fáj valamije, vagy ha már nagyon éhes.

2011. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az én babámra is mindenki azt mondja, hogy milyen nyugodt. Kicsit félreérthető voltam, mert akkor sír ő is, ha valami baja van, csak mostanában azt szokta csinálni, hogy esténként megállás nélkül sír. És én azért vagyok kikészülve már, mert sehogy sem tudom megnyugtatni. Viszont tőlem várja a segítséget, mert ha az apja ölében van, akkor is nekem sír. Valószínűleg nála is már meg van a szeparációs szorongás, de bármit csinálok vele, akkor sem nyugszik meg.

Szerintetek mit csináljak?

2011. okt. 7. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!