Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, BOLDOG ÚJ ÉVET?

Anyukák, BOLDOG ÚJ ÉVET?

Figyelt kérdés

Nagyon Boldog Új Évet szeretnék kívánni Mindenkinek!


Köszönöm szépen a válaszaitokat ebben az évben, remélem jövőre is itt leszünk! Sokat segített ez az oldal a teherbeeséstől kezdve. 3 hónapos a kisbabám és ez volt a legszebb évünk, a 2010 már csak szebb lehet!


BUÉK!!!!


2009. dec. 31. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
BUÉK!!! Jövőre több jóindulatot és nyugalmat kívánok mindenkinek és persze sok gyerekkacajt.
2009. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neked és mindenkinek Kívánok nagyon boldog új esztendőt és sok boldogságot a babákhoz, kis gyerekekhez!
2009. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Boldog Újévet!

Sajnos nekem nem lehet gyerekem!És ne haragudjatok hogy irtam!!

2009. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Boldogat :)
2009. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nemrég óta vagyok itt ,de már így is sokat tanultam ! Köszönöm !


B U É K !

2009. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden nap itt vagyok! Sok aggodalmamra kaptam megnyugtató választ. BUÉK mindenkinek!
2009. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek nagyon boldog új esztendőt kívánok.

akinek még nem jött össze a baba, annak azt kívánom, h a vágya mielőbb teljesüljön.

akinek összejött, annak kitartást és sok boldogságot kívánok.

aki még nem akar babát, annak pedig sok szerencsét.

2009. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm,hogy van ez az oldal,hogy a kérdéseimre azok adnak választ,akik tapasztaltak és nem csak a levegőbe beszélnek.Jó hogy vagyunk egymásnak!!

Kívánom,hogy mindenkinek legyen annyira szép a 2010-es év,amilyet csak elképzelhet magának.Sok szépet és jót,boldogságot és egészséget,gyerekzsivajt és kacagást!

Kívánom,hogy jövő ilyenkor újra ezt kívánhassuk egymásnak!

B.U.É.K. Mindenkinek!!!

2 és fél hónapos kisfiú anyukája

2009. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Köszönom mindenkinek a válaszokat.Én is terhességem elejétől aktivann itt vagyok,Kívanok mindannyiatoknak egy Békes, Boldog Új esztendőt szeretteitek körében. És jó babázást.

4 és fél hónapos kislány anyukája

2009. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utoljára pont 1 éve jött meg, és akkor nem gondoltam volna hogy idén már ilyen szép Karácsonyunk és Szilveszterünk lesz. Emlékszem nagyon letört voltam az év utolsó napján, hogy megint megjött, és most meg a világ legboldogabb embere vagyok. :)
2009. dec. 31. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!