Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van nálatok rangsor?

Van nálatok rangsor?

Figyelt kérdés

Nálam: Én-Apa-Gyerek. Nagyon sok olyan dolgot éltünk meg ketten 10 év alatt amihez szó sincs, ezért nekem ő a legelső minden téren. Ugye nem rossz tulajdonság? 26L / 6 hós kislány anyukája.

( ez nem azt jelenti hogy nem törődöm a gyerekkel vagy hogy nem szeretem.) !!!!!!


2009. dec. 30. 13:07
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
35%

Kedves utolsó válaszoló:

Amíg nincs gyermeked,addig valóban a szerelem tűnik a legerősebb érzésnek,DE amint megszületik a babád,te is megérted,hogy ilyen földöntúli érzés (és most nem túlzok!) nincs mégegy a világon!Úgy képtelenség szeretni egy férfit,ahogy a saját gyerekedet!Majd te is megérted,ha anya leszel.:-)

2009. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
62%
Nem. :) Nekem a párom a legfontosabb és hiszek benne hogy nem a gyerek az egyetlen jó dolog a világon. Mert az tele van csodás és fontos dolgokkal. Ki mit választ. Neked a gyerek a legcsodásabb, nekem meg más is.
2009. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó.
2009. dec. 31. 18:32
 44/50 anonim ***** válasza:
54%
Terhes vagy mar kerdezo?
2009. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
65%
Én már egyszer válaszoltam(12.30, 20:24), csak az egyik kommenthez fűznék annyit hozzá, hogy valóban a szülő-gyermek kapcsolat átalakul, de az a láthatatlan kapocs sosem szűnik meg normális esetben, és igen én is a férjemmel tervezem az öregkoromat, ha majd a gyerekek kirepülnek,de nem vagyok jós, lehet hogy a férjem 20 év múlva beleszeret valakibe és viszlát, talán sosem látom többé, de a gyerekeim mindig velem lesznek, mégha ritkán is, de az ÉN gyerekeim maradnak, míg a férjem talán egy MÁS nő férje lesz. Ezért van a gyerek nálam az első helyen mindenben!!!
2010. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
tök jó hogy a füvezés meg a gyilkosság egy lapon van említve. :DDD mint ég és föld. :)
2010. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Bocs csak példákat mondtam. Néhány anyuci egy egyes felelttől is összeomlik mást a bukás sem rémít meg... Bár nálam mindenféle dolog egyformán rossz. Csak azt akartam vele mondani minden gyerek elhagy egyszer fizikailag. És sok szellemileg is! Mert mondhatod hogy hát mindig a te gyereked lesz, de mi van akkor ha közli veled, hogy többet nem akar látni és nem vagy az anyja? Igen, a gyerek is ugyanúgy el tud hagyni.

És hiába mondják az anyukák hogy ez az élet rendje és hogy akkor is mindig az ő gyerekük marad, a valóság mégis azt mutatja, hogy rengetegen nem bírják elviselni ezt, és szenvednek. Itt is bömböl a sok anyuka hogy a gyerek másra kettővel többet mosolyog mint rá, de a férjnek boldogan és dalolva tűrni kell, hogy ő csak második. Ennyi elég ha csak leadja az anyagot nem? Hát lehet hogy sokmindenben jobb most a világ de régebben sokkal reálisabban neveltek... Nem a gyerek volt a kiskirály...

2010. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
*minden ilyenféle
2010. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
37%
17.08-as! Maximálisan ott a pont!!!
2010. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
20:15 köszi, hát igen régebben jobb volt mint ma.
2010. jan. 3. 10:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!