Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van nálatok rangsor?

Van nálatok rangsor?

Figyelt kérdés

Nálam: Én-Apa-Gyerek. Nagyon sok olyan dolgot éltünk meg ketten 10 év alatt amihez szó sincs, ezért nekem ő a legelső minden téren. Ugye nem rossz tulajdonság? 26L / 6 hós kislány anyukája.

( ez nem azt jelenti hogy nem törődöm a gyerekkel vagy hogy nem szeretem.) !!!!!!


2009. dec. 30. 13:07
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
54%
Mi 16 éves házasok vagyunk, két gyerekkel. A kérdés kicsit fura, de nálam érzelmileg a gyerekek, aztán apa... És mit csinálsz, ha apa egy szép napon megcsal, mondjuk uszkve tíz év múlva?!
2009. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
A jelennek élek, azt kétlem hogy elhagy, attól fél hogy én hagyom el. 10 év után még mindíg van szerelem.
2009. dec. 30. 13:42
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Én rangsort nem tudnék felállítani, DE! apának sem szabad hátrébb csúsznia, azért mert született egy baba. Nem csak anyák vagyunk!!!!! Ha muszáj lenne, én azt mondanám, hogy egyenrangú mindenki. De a szeretet teljesen más mindenki felé. Apát szerelemmel, babát anyai szeretettel szeretjük, és egyikről sem szabad megfeledkezni. És igen, nem szabad elfelejteni, hogy nekünk 3-as szerepünk van: anya, "feleség", nő. És mindegyiket ápolnunk kell....
2009. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért gondolkodtál el a "rangsoron"? Nekem még sose jutott ez eszembe. Egyébként nem igen tudnék választani... Hülye hasonlat, de ha pld. egy kamion épp elütné a férjem és a lányom, valószínűleg mindkettőjüket ellökném onnan (inkább én maradjak ott)..
2009. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőnél van az én érzésem is.
2009. dec. 30. 13:49
 16/50 anonim ***** válasza:
74%

Értem én,hogy sok közös élményetek van a pároddal,de akkor is fura amit írsz.Nem tudom elképzelni,hisz én is mindkettőt imádom,nagyon,,de ha pl ugrani kell,mert bajban vannak,akkor először a gyerekemhez ugrok.Hülye példa volt,de érted biztos mit akarok mondani.Ezzel nem azt mondom hogy na akkor Te nem szereted a gyerekedet,de akkor is fura azt olvasni hogy érzelmileg a párod van elől.

Egy korábbi válaszoló

2009. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
43%
nem is értem, miért kell ilyenen gondolkodni. ha már ilyenen agyalsz, sőt kérdésbe is kiírod, ott már van valami. vagy lelkifurdalás, mert így érzel, vagy exhibicionizmus. egyik sem jó. éles helyzetben amúgy sem biztos, hogy így gondolnád. nagy úr az anyai ösztön. minden élőlény a gyermekét védi először, nem a párját.
2009. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lehet hogy én más vagyok.
2009. dec. 30. 13:52
 19/50 anonim ***** válasza:
46%

Hát nálunk érdekes a rangsor :)


Az én szemszögemből: baba, api, én, házikendvencek


A férjem szemszögéből: baba, egyéb hobbijai és játékai, házikendvencek és utoljára én


Hát majd csak változik valami...

2009. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
58%
az biztos, hogy más vagy, de nem biztos, hogy jó értelemben.
2009. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!