Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van nálatok rangsor?

Van nálatok rangsor?

Figyelt kérdés

Nálam: Én-Apa-Gyerek. Nagyon sok olyan dolgot éltünk meg ketten 10 év alatt amihez szó sincs, ezért nekem ő a legelső minden téren. Ugye nem rossz tulajdonság? 26L / 6 hós kislány anyukája.

( ez nem azt jelenti hogy nem törődöm a gyerekkel vagy hogy nem szeretem.) !!!!!!


2009. dec. 30. 13:07
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Nálam is első a 2 kisfiam,utána apa,és a legvégén magam.

Én amióta az eszemet tudom, mindig családra vágytam

2009. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Amikor sír akkor csak nálam nyugszik, mosolyog, imádom mint anya a gyermekét. De most nyugtalan is vagyok. A férjem lement 4 napra a nagyihoz holnap jön haza. És van mikor este elbőgöm magam mert annyira hiányzik.
2009. dec. 30. 13:58
 23/50 anonim ***** válasza:
84%

1. baba+apa

2.én

2009. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem 5 éve egy éjszakánál tovább sosem maradt nélkülem. mindenhova együtt megyünk, akár babával együtt is.
2009. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

1. baba+ apa

2.én.

Apát szerelemmel, a babánkat pedig anyai szeretettel szeretem. Egyformán fontosak mind a ketten. De ha választanom kellene, akkor 1 helyen a baba áll.

2009. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
31%

1.gyerek

2.gyerek

3.gyerek

4.apa

5.anya

2009. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
43%
Náluk a baba áll az első helyen mindkettőnk számára, és ezt mi már ki is mondtuk. Szerintem -és hála istennek a férjem szerint is- ez így van rendjén.
2009. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
41%

Egyértelműen a gyerek az első!!!

Imádom a férjemet,és úgy érzem ő is engem,de a gyerekünk a szemünk fénye,még ha ezer éve is vagyunk együtt,és több élményünk van közösen.Olyan élményeink nem lehetnek kettesben mint hármasban.:-)

2009. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
73%

1. Baba+Apa

2. Én

ha mindenképp választani kellene, akkor mindenképp a fiam lenne az 1. helyen. Lehet akármilyen hatalmas, lángoló egy szerelem, sosem lesz olyan önzetlen, ragaszkodó,érdek nélküli, mint amit egy szülő a gyermeke iránt érez.

Azt én sem értem, hogy kerülsz Te az első helyre? Először körmöt lakkozol, aztán apát kiszolgálod, aztán jöhet a gyerek, vagy mi? Az hogy nem hanyagolom el magam, és igenis járok fodrászhoz, barátnőhöz stb., attól még simán lecsúszok a 3. helyre, mert nyilván a fontossági sorrendet nézve ez nem is lehetne másképp, hacsak nem jobban szeretem magam, mint a párpm és a gyerekemet (azért ez elég gáz lenne).

2009. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
40%

Ne haragudj, nem bántani akarlak, nem vagyunk egyformák, de nekem ez borzasztó furcsa : "Apa van a gyerekem elött. Érzelmileg."

Nálam a gyerek van az első helyen érzelmileg. Én soha az életemben nem szerettem így senkit mint a babámat. Az életemet adnám érte. Szerintem nincs az a férfi a világon, akit jobban tudnék nála szeretni. Azért fura, mert én azt hittem, hogy mindenki így van ezzel, ahogy én.

2009. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!