Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdetitek a babát?

Mivel fürdetitek a babát?

Figyelt kérdés
Mi négy hónaposak múltunk, eddig fürdetőkrémet használtam, de elfelejtettem kiváltani a receptet, pár napja baba tusfürdőt használok, nem látok szerencsére semmi elváltozást, szerintetek maradhat?
2009. dec. 28. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi szuletese ota johnsons furdetot hasznalunk. Ha neked es a babadnak megfelel akkor maradhat.
2009. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
gabi
2009. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
babé fürdőolaj
2009. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gabi,első perctől kezdve, de szárította, azóta Neogranormonos.
2009. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi gyógyszertárban kikevert fürdetőkrémet használunk. Velünk is előfordult, hogy elfogyott, akkor pár napig gabit használtunk, de neki nagyon száraz a bőre, úgyhogy muszáj a fürdetőkrémet használnunk.
2009. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.
2009. dec. 28. 18:55
 7/14 anonim ***** válasza:
9,5 hónapos, Gabit használok, pár csepp avízbaba. a fürdetőkrémmel meg az arcát szoktam bekenni reggel és este.
2009. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia


Gabi Édes álom fürdetőt használunk kb 3 hónapos kora óta. A Johnsons nem jött be...attól úgy ordított,hogy csak na... A Gabival ilyen még nem történt.


Üdv.,egy 5 hónapos kislány anyuja :)

2009. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi is használtunk és használunk is gyereknél Baba tusfürdőt.És jó.Végül is az egész családnak ajánlják.Szerintem maradhat.
2009. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári kikevert vagy Naturlandos fürdetőkrémet használunk, és adnak recept nélkül is. Ugy sem drága. Mondjuk mi nem merünk mást használni, mert legutóbbi próbálkozásnál is piros lett, pöttyös itt-ott. Pedig már 13 hós múlt
2009. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!