Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik panelban laknak, hol...

Akik panelban laknak, hol fürdetitek a babát?

Figyelt kérdés
A szobában? Nálunk 25 fok van a lakásban, fürdetésnél 27-28 fok, de szakad rólam a víz. A fürdőszoba sajnos túl kicsi.
2010. febr. 22. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A fürdőszobában. Amíg kicsi volt, a kiskádat a mosógépre tettük. Most már a nagykádban fürdik.

Nálunk is kb 26 fok van.

2010. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kiskádban fürdött, 9 hóig addig a szobában, a kád állványon volt. azóta pedig a kádban.
2010. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagypapám csinált a kádra egy rácsot, arra tesszük a kiskádat. Nagyon jó megoldás:)
2010. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szobában fürdetünk mert a fürdő annyira pici, hogy csak ott tudom megoldani.
2010. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A szobában fürdetünk, állványos kiskádban.Öt és fél hónapos a fiam.Nem tudom később mi lesz, mert nincs kádunk, zuhanyzó lett, amikor fel lett újítva a lakás.Nálunk is 25 fok van, rólam nem szakad a víz, mert a férjem fürdet.Rólam akkor szakad, ha megyünk sétálni, röpködnek a minuszok, és jól be kell öltöztetni sietve, mert ordít.

/Z/

2010. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a nagy kádba rakom a kis kádját, úgy fürdetem. Előtte én is a szobájában fürdettem, de szereti csapkodni a vizet, minden tiszta viz volt.
2010. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekünk is van állványunk a kádhoz, de azon gondolkodom, hogy a fürdőszobában a kádra kellene valami bútorlapot vágatni, rá a kiskádat és a mosógép tetején meg lehetne törölgetni a kisbabát. Könnyebben lehetne felmelegíteni a kis fürdőt, mint az egész szobát.
2010. febr. 22. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a kádra csináltunk egy ilyet sima lécekből:

[link]

[link]

2010. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötletet és a képet! Szerintem nekünk is ilyen lesz!
2010. febr. 22. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!