Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fürdetitek egyedül a...

Hogyan fürdetitek egyedül a 6-7 kilós babát?

Figyelt kérdés
A lányomat úgy fürdettük, hogy apa fogta két kézzel, én mosdattam. De most a másodikkal úgy néz ki egyedül leszek esténként. Ő is jó nagy baba lesz, már 2-3 hónaposan biztos lesz 6 kg. A babaállványról nem írtatok jókat itt a fórumon. Nekem sem túl szimpatikus, nem tudom hogy tetszene neki. Néztem babahálót, de azt meg már nem lehet kapni. Azt mondták a bababoltokban, hogy nem rendelik, mert nem biztonságos.
2010. jan. 6. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Fürdetőkarikában. Keress rá a gugliban. A lányom az ikreit is így fürdette.
2010. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kézzel is lehet ügyesen fogni és stabilan. A másikkal gyorsan megmosdatod.
2010. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oh nálunk nem volt gond ,én a kádat a kádállványra raktam és szépen egyedül megtudtam mosni elöröl a babát,és átfordítom hasra a karomon tartva hátulrol. Szerintem így a szakszerű.
2010. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A korházban is megmutatják ha megkéred az ápolok.
2010. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia


Én pont ma láttam a Minimanó-ban ilyen fürdető hálót. Azt hiszem olyan 1000 ft körül lehetett..De nem biztos.

De ha nem laksz itt a környéken,akkor van weboldaluk is.

Ja..a bolt a Nagy Lajos kir. útján van. :)


Üdv.,egy 5 hónapos baba anyuja:)


Amúgy nekem 7.5 kg körül van a babám,és mi használunk szivacsot,amit belehet rakni a kiskádba. Sokkal könyebb azzal fürdetni. Azt hiszem a Tescoban vettük még úgy 5 hónapja... :) Biztos van még,és az sem drága. Nekem jobban tetszik,mint a háló,bár még soha nem próbáltam azt..


Na még valami..:) Nekünk olyan a fürdetőnk,hogy egyben pelenkázó is. Lehet gurítani,így minden fürdésnél csak betoljuk a fürdőbe,és felhajtjuk a pelenkázó részt,és az alatt van a kád. nagyon praktikus. Bár előszőr nem tetszett,de így már később belátom nagyon jó kis találmány. Nagyon biztonságos. Ez tuti nem fog felborulni.. :) Ja..és a kád alatt meg van 2 emelet,ahová egy csomó mindent belehet rakni. Én ott tartom a textíl pelenkáját,a pelusait,a gyógyszereit,és még egy csomó mindent. Tehát tényleg praktikus. :)


Na de már tényleg megyek! :)

2010. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fürdetőkarikában csak akkor lehet, ha már tud ülni, nem? Azt vettünk, de kár volt, mert a lányom ordított benne, egyszer sem használtuk. A szivacsot megnézem, köszi.
2010. jan. 6. 23:08
 7/9 anonim ***** válasza:
A fürdetőszivacs nagyon jó szerintem, csak rá kell fektetni a babát, és mind a két kezed szabadon van. Neki is jó, mert ő is mozoghat háton fekve kedvére. Így nem szakadt le a derekam minden fürdetésnél. Amikor már tud ülni a baba, akkor már zavaró, azóta mi csak egy csúszásgátlót tettünk a kádba, és úgy pancsol.
2010. jan. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
FÜRDETŐ SZIVACS! :) Ilyen esetben ez a legjobb. :) Biztonságos, megfizethető, praktikus és a babák is nagyon szeretik :) Nagy kádban is használható :)
2010. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindegyik gyerekemet az első pillanattól egyedül fürdettem. Nem vettem semmi különleges eszközt. A kád aljára terítettem egy textil pelust, így az nem csúszkált. Egyik kezemmel tartottam babát a háta és a feje alá támasztva úgy hogy a popsija a pelenkán volt. A másikkal meg megmosdattam. Sosem csúszkált így se. JA! a kezébe adtam az alátét pelus egyik csücskét, így biztonságban érezte magát :))
2010. jan. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!