Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este hány órakor fürdetitek...

Este hány órakor fürdetitek pár hónapos babátokat? Egyedül vagy apával?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9 óra körül volt a fürdetés, most már előrébb jött, mert előbb elfárad. De inkább az van, hogy én is ott voltam/vagyok mindig. Apa ugyanis az úszómester nálunk. :)
2010. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi 7kor fürdetünk közösen apával. A baba igényelte így az időt, de szeretném kitolni 8ra. Meglátjuk, hogy menni fog-e.
2010. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fél hét és hét között fürdettük a kislányunkat pár hós korában! Ha itthon van apuka akkor ős is fürdet!Most már 1 éves elmúlt és fél 8kor fürdetjük!
2010. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kb fél 8-8 körül fürdetjük a 4 hónapos kislányunkat, apa akkor ér haza, ő vetkőzteti készíti elő a fürdéshez(addig is vele van :-) sajnos sokat dolgozik), én fürdetem.
2010. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-5 hónaposan 10 órakor fürdött, különben nem aludta át az éjszakát. Most 8 hónapos, fokozatosan előbbre jött a fürdi ideje, most már 8.30-9 óra körül fürdik.
2010. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi 7-kor furdetjuk kozosen kiveve pentekenkent mert, egyik penteken nekem van kimenom a baratokkal, a kovetkezo penteken meg a ferjemnek, lyenkor csak en vagy csak apa furdeti es fekteti le. 7,5 honapos es kb. 3 honapos koratol van igy, azelott 8 korul volt furdes.
2010. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi a válaszokat!Azért kérdezem ,mert 3 hós a lányom és 9 körül fürdetünk,mert,apa akkor ér haza!

Viszont akkor már totálkáros szegénykém!Így előre kell hoznom a fürdést!Kicsit félek,hogy egyedül kell majd csinálnom!Eddig 9-kor fürdött utána szopcsi,majd alvás!És 2-3 között kelt enni,majd reggel 6-kor!Kíváncsi vagyok,hogyha előrébb hozom a fürdést,hányszor fog kelni éjszaka!

2010. szept. 28. 16:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi fél 9-kor fürdetünk, illetve ez úgy néz ki hogy Apa megcsinálja a vizet, amíg én vetkőztetetm a kis úszómanót, de végülis ln vagyok aki fürdet, ő meg addig előkészíti a fürdőlepedőt és a tiszta pelenkát éjszakára.
2010. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi születésétől hatkor fürdettünk kb fél éves koráig az óraátállításig.Akkor áttértünk a hét órára és ez bevált.Most az fog maradni óraátállítás után is.Hétkor vacsorázik, aztán azonnal fürdés, nyolcig még egy kis játék, aztán nyolctól alvás reggelig.Amíg hatkor fürdettünk, sokszor fürdettem egyedül, mert a férjem nem ért haza,ki lehet bírni.Előbb megcsináltam a vizet,majd olajozás,fürdés,öltözés,pelenkázás.
2010. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, az én babám még pocakban van, de épp a minap gondolkoztam én is ilyesmi dolgokon, ugyanis Apa csak fél 10 körül ér haza és olyan jó lenne együtt fürdetni, de akkor ezek szerint magamra maradok, mert úgy látom itt, hogy a babák többsége nem tűri jól, ha sokáig ébren kell maradnia :-(
2010. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!