Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettél kisfiadnak/kislányo...

Mit vettél kisfiadnak/kislányodnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 14:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Tanulo kutyust es egy nagyon meleg halozsakot.
2009. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
10 hónapos kisfiamnak mászó micimackót vettünk.Anyósom mamuszt,formabedobós teknőst és egy kötött pulóvert vett neki.Anyu szintén ruhaneműt ,cipőt és egy kisebb játékot.
2009. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

nálunk: csörgő-zörgő játékok, főleg

és ruhák

2009. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Az a lényeg,hogy ha egy baba 1napos vagy 1éves,fontos a játék. Olyan a baba játék nélkül,mint a karácsony fenyőfa nélkül. Még ha 500ft-os kis apróság is,de játék legyen.

Kedves 55ft-os overállos! Szerintem is szégyeld magad,hogy ennyit veszel a gyerekednek,fát is kár állítani. Minek veszel meg mindent évközben ha karácsonyra semmit nem kap.



A kérdésre válaszolva: tőlünk tanulókutyust és plüssöt kap.

2009. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnálom hogy egy kis vita kerekedett..

BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!

2009. dec. 23. 20:39
 26/36 anonim ***** válasza:

Hehe, én észrevettem a drága 52%-os agyment , röhögtem is egy jót, elég szánalmas:D, de ilyen emberek is kellenek.

Kedves kérdező:kisfiam egy FS elefántot kap és egy ultrahangos hidegpárásítót, ami már üzemel is a szobácskájában:)

Na 52%-os, mi is gázak vagyunk a párásítóval mi???:D

2009. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Tudod, te kis paraszt, azért kapott párásítót, mert súlyos beteg a fiam és mivel szarrá kezelték szteroiddal, így hónapok óta nem alszik éjszaka és már mindent kipróbáltunk , így most ezt is , hátha jó lesz neki.TE meg örűlj, hogy ez életed legnagyobb baja, hogy lefikázz egy anyát az overál miatt és ezt tiszta szívből kívánom.
2009. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, hogy beteg a kisfiad, de mégjobban sajnálom szegényt, hogy ilyen anyja van!Nálam is van párásító a gyerekek szobájában, és nem karácsonyra vettem nekik, hanem amikor megszülettek(ikrek).Már felnőttek, de még mindig van itthon párásító.Nem csak egy beteg gyereknek kell fűtési szezonban elárulom.És, most úgy panaszkodsz mintha én tehetnék róla, hogy beteg a kisfiad.Elég szomorú, hogy így van,és az is szomorú, hogy van energiád egy beteg gyermek mellett szodkozódni.Jó példát mutatsz!Én felneveltem két gyerkőcöt tiszteletben becsületben, és nekem te ne nevezz xarosnak, mert anyád lehetnék.Ki vagy te, hogy játszod itt az agyad!
2009. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Találkoztam már veled egy feltett kérdésemnél, ott is ilyen hangnemben beszéltél.
2009. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
A karácsony lényege a szeretet, az ünnep!!! Nem az hogy mit veszel, és főleg hogy mennyiért!!! Mindegy hogy 1 -ft, vagy 1 millió!!! Szívből add! De elgondolkodtató, hogy aki itt vitatkozik, és leszólja más ajándékát, tudja és miről szól ez az ünnep! Nem vitatkozom. Mindenki azt ad, amit tud, amire tellik és biztosan mindenki olyat ad a babájának, aminek az örül vagy szüksége van rá. Mi is overált kapunk mamáéktól, mert arra van szükségünk, és a 13 hós lányomnak tuti tetszeni fog. A másik mamától is megkapta már a kisruhát. Tőlünk két pulcsit, labdát, egy tologatós játékot, és majd egy kis fotelt kap (azt én csinálom). Szóval mindenkinek Boldog ünnepeket, és ne veszekedjetek! Kérlek, holnap a szeretet ünnepe lesz!!!!!!!!!
2009. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!