Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettél kisfiadnak/kislányo...

Mit vettél kisfiadnak/kislányodnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 14:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
totál igaz.szégyelld magad.Egy 5 hónaposnak mi a fityfenét vegyen már az ember?rágoka,csörgő ilyenkor már van dögivel,a készségfejlesztőkhöz meg még picik.minek pénz kidobni ha nem muszáj.11 hónaposom.készségfejlesztő kockát,egy Fp dömpert és egy bogyóhuzogatót kap.Kap még képeskönyvet,és egy étkészletet is ami babás.
2009. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Szia!

13 hónapos kisfiam motort,műanyag zöldségeket,kalapálós játékot és Playskool kerekes barátos kamiont vettünk.

2009. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

az én kisfaim tavaly karácsonykor volt 8hónapos, kapott játékokat, a zenélő bödönkét, egy elgurulo zenélő valamit, akkor kibontottuk, megnézte, akkor játszott vele kicsit, és másnap már nem érdekelte. Nemtudom miért kell lehrrogni ha ruhát vesznek ajándékba, szerintem szép és hasznos ajándék az is :)

mostmár 20hós elmult a ksfiam, és kb másfél éves kora után kezdett érdeklődni a tavaly karácsonyra kapott dolgok iránt. hm ráért volna még.

az idén már más a helyzet, autot fog kapni, meg egy kis mozdonyt ami távirányitos és előre meg hátra megy :)

2009. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
én tiltakoznék! igenis örül a ruhának! egy ismerős kisfiú, aki 3 évesen overált kapott, állandóan felvette-levette-felvette-levette, futkozott benne, stb... a többi ajándékot MÁSNAP bontotta ki!!
2009. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

sziasztok! 14 hónapos fiamnak nem terveztünk különösebb ajándékot venni, a nagyiéktól kap majd széket, kisasztalt, sátrat, logikai játékot - ezeket mi kértük, javasoltuk a nagyszülőknek.

a fiamnak fogalma sincs még, mi az a karácsony. a szülinapján is a legjobban a lufiknak örült :) ő még nem nézi, mi mennyibe kerül, vagy hasznos-e. a legjobb ajándék a családi nyüzsi lesz a sógornőméknél, imádja, hogy ott mindig van min. 2 ember aki csak vele játszik.

ettől függetlenül kap egy babzsák katicát, ami nagyon megtetszett neki a minap a boltban. egyébként mi mindent igyekszünk neki megadni, játékot is szoktunk neki venni bőven, de egyelőre ezeket nem kötjük alkalmakhoz.

Mindenkinek szeretetben teljes karácsonyt kívánok!

2009. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Én sem játékot vettem,de biztosan állíthatom,hogy a kislányom örült neki.

Dönthető etetőszéket vettem.(nem volt olcsó,ha már ez is számít.)Nagyon szeret benne ülni,nézelődik...

4 és fél hónapos

2009. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

16,10 vagyok

...ja és mi már oda is adtuk az ajándékot.A fa alá még lesz egy kis zenélő rágóka,meg a mamáéktól meglepetés.

2009. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak aki 4 éves elektromos autót vettünk, vettünk neki egy lézerkardot, meg kapott egy igazi makettes kisvasutat.Boldog karácsonyt mindekinek!
2009. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
4 hónapos kisfiamnak természetesen játékot vettünk, és a népes családtól is jobbnál jobbakat kap.:) Ha hiszed, ha nem, a gyerek, még ha ilyen picike is, annyira örül minden új játéknak, megfogja, bekapja, lapozgatja, beszél hozzá, megismeri, stb...ezt egy ruhával nem igazán tudná. Ha a család megengedheti magának, inkább játékot vegyen, ha nem, akkor persze amire szükség van. Gyerekkoromban bennünket sem vetett föl a pénz, de mennyire örültünk, ha nem kabátot, cipőt, hanem valamilyen olcsó kis játékot kaptunk. A gyerek az gyerek, játéknak örül, kár is tagadni! Te sem olyan rég voltál gyerek, hogy erre ne emlékezz! Én is vettem ruhát, takarót tegnap, de azt nem fogom a karácsonyra, mert szinte mindig kell valamit venni neki, olyan gyorsan nő. Ja, attól a rokontól, akivel nem mindennapos a kapcsolatunk, na tőlük kap a gyerek ruhát. Mi mást is tudnának venni? :)) Lehet lepontozni, de azt hiszem korrekt hangvételben írtam le a szuverén véleményem.
2009. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

1.A 9 hósomnak vettünk egy tanuló kutyát,könyvet(minden könyvet imád)és egy minden oldala más képességfejlesztő tornyot.Nagyszülőktől és dédszülőktől kap Thomas gőzmozdonyt lenyomod a vezetőt és megy, étkészletet etetőszéket kompot szobahintát zenélő bohócot,hangszerszettet,könyvet.Van amit már használunk egy ideje(hintát,etetőszéket)Gazdag karácsonya lesz,ruhát nem kell venni mert sokat örököltünk.Ne mindent kap egyszerre meg csak úgy hogy minden nap valamit és aztán majd minden nap mást veszünk neki elő.Már a legtöbb játékát kinőtte úgyhogy most sok lesz az újdonság s reméljük leköti.

Ennyit a kérdezőnek

2.Szégyelhetné magát az, aki karácsony kedvéért itt sértegeti a másikat és ilyen csúnya hangvételt használ.Nem jó példa egy kicsikének.

3.Mindenkinek boldog Ünnepeket!

2009. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!