Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettél kisfiadnak/kislányo...

Mit vettél kisfiadnak/kislányodnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 14:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Én plüss állatot(macska) meg társast és mást is
2009. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Járássegítőt, mászó micimackót akartam, de amikor megláttam a boltban inkább lemondtam róla. Annyi pénzért szerintem irtó gagyi és zúgott is.
2009. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
5 hónapos kisfiamnak egy overált a tesz-veszről kemény 55 Ft-ért :D Egy ilyen picinek még nem nagyon lehet vásárolgatni max ruhákat, mindene meg van, játékai is vannak, szóval bajban lesznek a rokonok, hogy mit vegyenek. Anyukámtól egy kis csizmát kapott, még picit nagy rá, de se baj, jó lesz tavasszal is :)
2009. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
12%
14.25 ös a gyereknek nem játékot kellene venni karácsonyra, a ruha megvétele az kötelesség és nem karácsonyi ajándék, szerintem játékot is illik venni neki ha nincs sok pénzed nem muszáj drágát, de egy gyerek szerinted örül egy overállnak vagy egy csizmának, én kötvbe hiszem!
2009. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocsi eélfelejtettem válaszolni, kislányomnak(18 hós), szóval kap karácsonyra egy babát, egy Neki való Lego duplót,könyveket,építőjátékot,meg plüssállatot.
2009. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Szia.5.5hós kislányom kap 1 mászó Micimackót,1 nagy kabalát,és sok apróságot:)Boldog Karácsonyt:)
2009. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell neki játék, mert egy 5hónapos és még nagyobb baba sem "értékeli". Ha a kezébe adsz egy darab zacskót is annyira örül, mintha valami felesleges vackot venne, amivel mégn nem is tud játszani. Ráér neki játékot venni, én is inkább ruhát vettem mert arra nagyobb szüksége van. Játék van annyi, hogy azt sem tudom hová tegyem,megjegyzem egyikkel sem játszik pedig már 8hónapos. Szívesebben eljátszik a pillepalackkal....
2009. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%
14:25-ös vagyok. Szerintem rosszul gondolod. Felesleges neki játékot vennem, mert mint írtam van neki elég, meg még nem is nagyon köti le. Van neki játszószőnyeg, beszélő mackó, pancsi könyv, csörgők, rágókák ilyesmik. Minek vegyem meg a 35. játékot ha értelmesebb dolgot is vehetek?? Elég lesz majd 6-7 év múlva játékokat vennem amikor már kéri. Az meg butaság, hogy nem örül a csizmának. Szerinted egy plüss nyuszinak jobban örülne 5 hónaposan?!?
2009. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam 15hónapos és nála a Thomas a gőzmozdony most a sláger,így kap egy vonatot(ha lenyomod a vezetőt gurul elöre),DVD-t és thomas-os könyvet ami hangokat ad.Anyuéktól,anyóséktól kap még játékokat,ruhát,búgócsigát, és egy játszószőnyeget a keresztszülőktől(ami olyan mint egy kreszpálya).
2009. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

14:32!

Szàgyelld magad!

Tudod nem mindenki ad feltétlenül jàtékot bàrmilyen alkalombol.

Karäcsony=képmutatàs.

Màr karàcsonyt nem is lehet ünnepelni,ha a gyerek nem jàtékot hanem overàllt kap?

Az én 9 honaposom kapott:tanulo kutyust,egy csörgö hengert,egy zenélö kis baba tv-t,egy micimackos ruha szettet.

Tudod mit?Addig kellett neki mig megvizsgàlta,aztàn elhajitotta.Jobban örül a müanyag pohàrnak,meg a zacskonak...

És hol van az törvénybe irva hogy a gyereknek nem ruhàt,hanem jàtékot kell venni?

Ràér jàtékot venni az anyuka 2 éves kora felett ,amikor majd értékeli is.Most is gondolom van annyi jàtéka,ami böven megfelel az igényének.

Ne bàntsuk màr a màsikat mert ruhàt vett..

2009. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!