Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig tudjatok miert sir a...

Mindig tudjatok miert sir a babatok? Kulonbseget tudtok tenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 15:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, vannak sírás effektjeink, bemutatta őket, de igazán (esetek 90%) csak egyet használ, mindenre. Ez alól kivétel ha fáj valami, bibis lesz.

De ugyan azzal a hangerővel és hangsorral kell, mint amivel azt adja tudtomra, hogy éhes, és hogy álmos, rosszat álmodott, unatkozik... Én meg találgatok:)

6hónapos

2009. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 hónapos volt kb amikor séta közben könyörtelen sírásba kezdett. Addig már azt hittem kb tudom mikor miért sír, de akkor kegyetlenül ordított. Nem tudtam mire vélni, mi baja lehet, éhes, álmos? Kivettem a kocsiból de képtelen voltam megnyugtatni,10 percig ordított mire észrevettem, hogy piros az ujja. Hát odacsípte a babakocsiba. Azóta tudom milyen az ha fáj valamije. :-)
2009. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van egy "Dunstan Baby Language" c. DVD, darabjai a YouTube-ra is fel vannak töltve, ha jól emlékszem. Ebben egy ausztrál nő beazonosítja a baba síráshangjait. Nekem nagyon sokat segített, kb 3-hónapos korig lehet szerintem használni, onnantól már más hangokat adnak ki a gyerekek.
2010. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!