Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig tudjatok miert sir a...

Mindig tudjatok miert sir a babatok? Kulonbseget tudtok tenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 hetes és még csak most próbálom megfejteni a sírások okát.
2009. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen. Az első hónapban még voltak kétségek és kétségbeesés is, de aztán egész jól kiismertem. Most 15 hónapos, már gyakran csak hisztizik, ezeket megkülönböztetni még most tanulom. :)
2009. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most kb 8 hónapos korában már minden pisszre tudom, de eleinte nagyon nehéz volt. Kb 9 hetes korára tudtam, mikor éhes, mikor álmos, mikor fáj a hasa...
2009. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?! Nem mindig. Azt már tudom, hogy melyik az "Éhes vagyok" sírás, és melyik az "Aludni akarok, de nem megy egyedül" sírás. De mostanában alvás után vagy evés közben is néha nagyon el kezd sírni, na azt nem tudom mire vélni, tippelek az ínyfájásra, de nem vagyok benne biztos. Vagy csak hiszti, mert olyan is van ám, főleg ha egyedül van a szobába.

Még tanulom... :)))

3 hós fiúcska anyukája

2009. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 4 hónapos mostanra már tudom melyik sírás mit jelent: éhes, álmos, unatkozik:-)
2009. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 10 hónapos, és még mindig nem. A fáradt sírást, a hisztis sírást, a vegyél fel sírást meg tudom különböztetni, a többire csak gyanakszom.
2009. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A 3 hós fiúcska anyukájához hasonlóan, van ami megy, van ami nem. És van amire azt hittem eddig, hogy tudtam, de mára már megint bizonytalan vagyok... Pont ugyanazokat csinálja a fiam, mint az előttem szólóé.


az én fiam is 3 hós ... lehet, hogy ez korszakfüggő?! :)

2009. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is 8 hónapos,és én is minden rezdülését ismerem (legalábbis így érzem).Tudom mikor éhes,álmos stb. még akkor is,ha nem sír. :-)
2009. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam lassan 4 hetes, de ő még csak 2 féle sírást produkál (nyugodt baba): az éhes sírást, ami kábé így hangzik: "möeeeee!!!" és egyszer fordult elő, hogy véletlenül fájdalmat okoztam neki, na az fejhang volt és nagyon éles... szegényem... :(
2009. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos a kislányom, már meg tudom különböztetni a sírását, de hogy miért kezdett el tegnap úgy üvölteni a babakocsiban, hogy haza kellett mennem vele (ilyen még sosem volt) arra nem jöttem rá. Ilyenek azért vannak.

Kicsiként sem volt sírós, de egyszer kb 2 hónapos lehetett amikor idegen helyen annyira ordított, hogy azt sem tudtam mit csináljak vele hirtelen. Aztán mindig sikerül megnyugtatni, anélkül, hogy kiderülne az ok.

2009. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!