Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sokszor vesz ilyen ritkán...

Ha sokszor vesz ilyen ritkán és kicsi levegőt jut elég oxigén a testébe és nem lesz sejtpusztulása emiatt?

Figyelt kérdés
Mi lehet a következménye, mivel járhat, ha a légzésfigyelő sokszor riaszt, mindennap majdnem, akkor lehet valami baja a babának, ti mit tudtok?Elvileg vesz ő levegőt, csak ritkán és nagyon mélyen alszik, ezért kicsiket. Megvizsgálták a babót, nem találtak nála semmi nagyobb problémát. Ilyenkor, ha mégis riaszt, az mivel járhat vajon? Ha sokszor vesz ilyen ritkán és kicsi levegőt jut elég oxigén a testébe és nem lesz sejtpusztulása emiatt?????
2008. júl. 23. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Lehet,hogy állítani kell rajta.

Nem tudom,mert nekem nincsen.Növéremnek sem volt,és felnött a 2 gyermeke...

2008. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez volt, én nem is vizsgáltattam ki.Semmi baja nincs látszólag a babámnak,most 8 hónapos és már nem is riaszt a készülék csak ha nagyon meleg van akkor is csak egyet pittyeg az igazi riasztások már megszűntek
2008. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden légzésfigyelő tesz álriasztásokat. Ettől ne félj. A babáknál normális, hogy felületesen lélegeznek, és egyszer hosszan mélyet, utána lévő pillanatban már kicsiket és sűrűn. Ha kivizsgálták és semmi baja, ne görcsölj ezen:-)
2008. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!