Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám enyhén oxigén...

Ha a babám enyhén oxigén hiányosan született, mikor látható ha valami baj van és miben nyilvánul ez meg?

Figyelt kérdés

Már 13 hónapos a babám és minden rendben van eddig. Nincs le maradva a mozgásban és értelmi szintje is rendben. Okos, gyorsan tanul, rendesen eszik, életvidám kis krapek.

Csak mindig ott van bennem a félsz, hogy ha eddig nem volt semmi baja akkor jelentkezhet-e ez 2-3 éves korban is valami? Lehet hogy egy kicsit parás is vagyok?


2010. febr. 12. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,már nem lehet gond. Ha mégis akkor az nagyon ritka. Ha valaki így születik akkor az elég hamar kiderül, ha gondot okoz. Az elsőpár hónapban észre szokták venni.
2010. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

figyelj, az én babám is 4-es apgarral született. engem a baba viselkedése teljesen megnyugtatott, én már nem aggódom, pedig még "csak" 10,5 hónapos. ne félj! minden rendben van! nagyon sok baba születik oxigénhiánnyal, és semmi bajuk nincsen. főleg a mozgásfejlődésre hathat ez ki, de ha nálatok se volt semmi probléma eddig, akkor szerintem szerencsére már ezek után sem lesz. ismerek olyat, akinek a babája hipotón volt oxigénhiány miatt, de a dévényesek őt is kikezelték. hidd el, ezeket a bajokat nagyon hamar kiszűrik és kezelik!

noj

2010. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!