Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova forduljunk? Olyan csalado...

Hova forduljunk? Olyan csaladok segitseget kernenk akiknek a kisbabaja agykarosodassal szuletett oxigen hiany miatt.

Figyelt kérdés
A mi kislanyunk sajnos igy szuletett. Nagyon jo lenne beszelni masokkal akik ezen mennek vagy mentek keresztul. Irjatok privat uzenetet. Elore is nagyon koszonjuk.
2010. máj. 14. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom....:(


Megkérdezhetem milyen szintü agykárosodása van a kislánynak?

2010. máj. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is szeretném megkérdezni, hogy milyen szintű oxigénhiány? Mennyi volt az apgarja?


Az én kisfiam is oxigénhiánnyal született, újra is kellett éleszteni.

De agykárosodást szerencsére nem találtak nála, de fél évente járunk kontrollra. Most 19 hónapos, de még egyáltalán nem beszél, szavakat se, mutogatni is csak pár hete kezdett. Nem nagyon csinál kérésre se feladatokat, pl hozd ide ezt vagy azt, ezeket nem csinálja.

2010. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet privát üzenetet írni neked kérdező.
2010. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Keresd fel a Kézenfogva alapítványt! A kórházi csomagban volt is szórólapjuk, de az interneten is könnyen rájuk találsz! Sokat tudnak neked segíteni! És minél hamarabb a korai fejlesztő központot! Ez Budapesten van, Czeizel Barbara vezeti. Nagyon fontos, hogy minél hamarabb megkezdődjön a fejlesztés, annál hatékonyabb! Bízz ebben a két "szervezetben" nagyon sokat fognak nektek és a babának segíteni! Neked pedig erőt és kitartást! Ne add fel, mert minden apró lépés előre fogja vinni a babát!!!

egy "szakmabeli"

2010. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!