Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a vélemény? 11 hónapos...

Mi a vélemény? 11 hónapos kisfiam most kezd lépegetni, (4 hónapja mászik), és úgy rakja a lábait mint Chaplin. Baj ez, v-kinek volt már ilyen, forduljunk orvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Még csak most kezd járni, a normális technika elsajátítása beletelik kis időbe. ha már rendesen járva is kifele fogja tartani a lábfejét, említsd meg a gyerekorvosnak, addig nem szükséges.
2010. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha igazàn meg lesz az egyensúly, ez is elmarad, tökéletesiteni fogja. Fiam először lábujjhegyezett, aztán ketette a sarkát, de ugy chaplinesen, majd egyenesbe fordult.
2010. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen ,megnyugtattál.
2010. márc. 1. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 11 hónapos a lányom és ugyanez van mint nálatok. Én őszintén szólva már aggódok mert szerintem nem normális így. Beszéltem a védőnőnkkel, ő azt tanácsolta hogy várjuk meg amíg elindul és rá számítva 1 hónap múlva is annyira kifele áll neki akkor el kell vinni az ortopédiára. Javasolta hogy azért tornáztassam is a lábát pelnkázáskor, ami azért nem egyszerű mert fél percig alig bír elfeküdni nem még hogy tornáztassam.
2010. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.nem örülök,hogy másnak is ilyen problémája van,de örülök a válaszoknak.az utolsónak üzenem,ha változás van priviben tájékoztatom.esetleg te is tájékoztathatsz.kösz
2010. márc. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!