Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos korban lehet már...

Hat hónapos korban lehet már szeparációs szorongása a babámnak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Mije??Kinek?? Hol?? És miben nyílvánul meg??

Ha Te ilyeneket látsz,add örökbe a gyereket!!!!

De gyorsan!!!Amíg nem csinálsz benne kárt!!!

2009. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Ha állandóan dajkálgatod,nem hagyod az ágyában egyedül játszani,akkor hisztis lett.Ez a szeparásiós szorongás nem más mint hiszti,csak "tudományosabban " hangzik.Egy háromgyerekes anyuka.
2009. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kedves első: neked van gyereked?
2009. dec. 10. 22:51
 4/11 A kérdező kommentje:
különben abban nyilvánul ez meg, hogy elalvás után egy jó fél órával elkezd sírni, és ha bemegyek hozzá, és felveszem, akkor abbahagyja, és két perc után alszik is tovább.
2009. dec. 10. 22:53
 5/11 A kérdező kommentje:
amúgy kedves első, egyáltalán nem vagy vicces... sőt... felháborít, hogy ilyet írsz... nem tudom, hogyan is gondolod mindezt. választ várok és nem mást
2009. dec. 10. 22:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma este tettem fel a kérdést, hogy lányom miért nem tud úgy elaludni,mint eddig és nekem valaki megírta, hogy szeparációs szorngásról lehet szó. Eddig én se hallottam róla, így itt gyorsan utána olvastam és kiderült, hogy az lehet. Egyébként az én babám is 6 hónapos. Az olvasottak alapján 6 hónapos korban kezdődhet, de van akinél csak 1 éves korban jelenik meg, szóval teljesen változó...
2009. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, ilyenkor már tudatosodik a babában, hogy az anyukája és ő különálló személyek. Általában később kezdődik, de már fél évesen is előfordulhat. Majd kinövi. Ha bemégy hozzá, próbáld úgy megnyugtatni, hogy nem veszed fel, csak simized és beszélsz hozzá, mert ha megszokja, akkor később direkt ezért is képes felkelni. Az elsővel meg ne foglalkozz, valószínű nem tudja miről van szó, ezért írt ilyeneket. Ne is idegesítsd magad, nem éri meg. Jó babázást neked!
2009. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet!Nálunk is ekkor kezdődőtt. Ha nem lát elkezd sírni ha megint lát semmi baja nincsen.


Minden baba más.


Amúgy meg nem hiszti hanem ő még nem érti h ha nem lát attól még ott vagyok neki és azt hiszi elhagyták.

2009. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pont bennem is felmerült ez a kérdés, 24-én lesz 6 hónapos a babám, és eddig egyedül elaludt, mint egy kisangyal, de mostanában kb. 2 hete nem megy neki, csak sír és nyűglődik, de ha felveszem semmi baja, bújik.

Sajnos altatni kell mostanában, pedig nem akartam erre rászoktatni, olyan ügyesen elaludt eddig egyedül.

Csak nem tudom, hogy ez még visszaállhat?

2009. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám 8 hónapos ugyanezt csinálja csak ő ráadásul nagyon későn alszik el, de jókedvűen aztán fél óra múlva üvöltve ébred, rögtön nyugi van ahogy felveszem és utána még neki tágas jókedve van jó sokáig olyan éjfél körül alszik el teljesen egyedül, mert megy a móka egy darabig de nem bírom sokáig leteszem és ő még jókedvűen prüntyög amíg el nem alszik:-)
2009. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!